Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Harry Potter...

Melyik a kedvenc Harry Potter házatok? Melyiket szeretitek a legkevésbé? És ti melyikbe tartozok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 00:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*tartoztok
2021. ápr. 14. 00:06
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Ez olyan egyoldalú... A filmekből csak annyit látunk hogy Griffendél jó és a Mardekár gonosz. Ahhoz ki kéne olvasni a könyveket, hogy a másik 2-ről megtudjak egyáltalán valamit, de arra meg nincs időm. Így Mardekár a kedvencem, mert én gonosz vagyok (:)) , biztos oda is tartoznék.
2021. ápr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Semelyik házzal sincs semmi bajom 😄

Mardekáros vagyok, azóta, mikor még mindenki utálta a Mardekárt. Szóval ezt mondanám kedvencemnek, még mindig büszkén említem meg.

De olyat nem tudnék választani, amit a legkevésbé. Olyan nincs nekem. :)

2021. ápr. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
A Hollóhát a kedvencem, ide is tartozok (legalábbis a Pottermore szerint). A Mardekár és a Hugrabug nekem nagyjából egy szinten van és egyértelműen a Griffendélt kedvelem a legkevésbé.
2021. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Én mindegyiket szeretem, mert megvan a maguk jó oldala, és, hogy úgy mondjam: Együtt teszik egésszé a Roxfortot.

Semelyik házzal sincs bajom, de ha ki kell emelni egyt, akkor a Hugrabugot szeretem a legkevésbé.

Nem tudom hová tartozom, pedig rengeteget gondolkodom rajta nap, mit nap, és teszteket is csináltam, de.... Nem tudok dönteni.

A kedvencem talán a Griffendél,vagy a Mardekár de ez nehéz kédés.

2021. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
griffendélbe tartozom és a hugrabugot nem csípem annyira, de le ne mondjátok Cedricnek! sssssss
2021. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azért én is leírom. Én Hugrabugos lennék és ezért az is a kedvenc házam. Nyugi 6-os nem mondom el Cedricnek ;)

Nincs olyan háza amit nagyon ne kedvelnék, de Griffendélt túl értékeltnek tartom

2021. ápr. 14. 13:23
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Hollóhátas vagyok, külön kedvencem nincs, mindegyiknek megvan a maga szépsége. :D
2021. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sincs kedvencem, illetve legkevésbé kedvelt sem, mindben vannak szerethető és kevésbé szerethető tagok, ezzel együtt jó és rossz tulajdonságokkal, amelyek azzá teszik a házakat amik. Én minden kitöltött kvíz és a Wizarding World (Pottermore) szerint Mardekárba tartozom.
2021. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Én a mardekárt szeretem a legjobban a mardekárba tartoznék és a grifendélt csípem a legkevésbe.
2021. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!