Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Normális, hogy nem akarom...

Normális, hogy nem akarom megnézni a Star Wars folytatásokat, mert akkor belátnám, hogy jók és a Baljós Árnyak nem is olyan jó film?

Figyelt kérdés

Persze gyerekként imádtam a Baljós Árnyakat, már nem szeretem annyira, de hogy miért szar és miért hulladék azt a mai napig nem értem.

Mondjuk az Ébredő erőre 6-7 pontot adnék, a Zsivány Egyesre 9 pontot.



2021. ápr. 20. 15:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ez érdekes. Szerintem az is jó volt.


Jar-jar engem sose idegesített. Szerintem ebbe a filmbe pont bele illett. Ha az SW egy mese vagy lovagregény, ő lenne a kétballábas, ügyetlen segéd a Jedi lovagok mellett. De szerintem se volt vicces mikor pl. xarba lépett:D Valamennyire értem hogy miért tartják idegesítőnek, de ezen a Sith-es teórián mindig🙄 Ezt biztos a nyavalygó fanok találták ki csak mert utálják Jarjart.

2021. ápr. 20. 19:25
 12/19 A kérdező kommentje:
Azért nem mondom, hogy jó film, de én szeretem és ezek a hibák nem zavarnak. Szerintem nagyon szórakoztató.
2021. ápr. 20. 19:27
 13/19 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, mit gondoltok a Sith-ek bosszújáról. Szerintem az azért sokkal jobb volt:)
2021. ápr. 20. 20:18
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb Star Wars film a Jedi visszatér mellett.
2021. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%

Azért az elég nagy ego, hogy amit te látsz az attól lesz jó.

Attól, mert láttam valamit, nem kell, hogy tetszen. De anélkül, hogy látnám, nem tudok igazán mély véleményt mondani. Persze vannak filmek, amik nem érdekelnek, de arról azt mondom, hogy nem érdekel. Nem azt, hogy nem tetszett, vagy rossz, ahogy elkészült.

Pl a sokadik Valami Amerikára nem vagyok kíváncsi, de nem azért, mert jó, vagy rossz. Egyszerűen nem érdekel. End of story.

Es láttam a Zimmer Ferit és kevés rosszabb filmet tudok mondani.


Ha éppen kevés időd van - amit kétlek, mert gyakorin írogatsz -, akkor ne nézd meg. Vannak jobb filmek. Pl a Wolf Walkers, vagy a Madarakon kívül bármelyik Hitchcock film.

2021. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Na jó. Rábeszéltetek. Megnézem. De ha nem lesz benne Jarjar..:D Na jó, nem. Az nem baj.
2021. ápr. 21. 13:55
 17/19 A kérdező kommentje:

Hát öö.. bepótoltam a Skywalker korát. Én reménykedtem, hogy tetszeni fog, mert már a plakátja is megfogott, mikor a mozi mellett elsétáltam, de a film nem tetszett. Szerintem technikailag ezt is jól megcsinálták, de nem volt sok kiemelkedő dolog benne. Rey és Kylo párosa volt talán a legjobb benne. A színészek jók voltak.

De azok a párbeszédek, te jószagú atyaúristen...

2021. máj. 1. 22:04
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Szóval hozzá az első film szintjét.
2021. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
70%
Én imádom az eredeti star wars trilógiát (azaz 4. 5. 6.), viszont szerintem a többi rész nem annyira jó már, tény, hogy sokkal jobbak már a számitógépes rajzok bennük, de akkor sincs már meg számomra bennük a hangulat. Én a 3.at és a zsivány 1est még egészen szeretem, viszont a 8. 9. A solo story, és az 1. Rész szerintem elég borzalmas
2021. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!