Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miraculous Ladybug-ban juleros...

Miraculous Ladybug-ban julerose szerintetek is egy pár?

Figyelt kérdés

Csak Miraculous fanok írjanak vagy bárki olyan aki tudja miről beszélek :D! És légyszi kíméljetek a homofób és értelmetlen.. válaszoktól, lapozzatok inkább.

Ugye ez a sorozat elvileg gyerekeknek készült de a mostani epizódok olyan komolyabbak meg minden kb tiniknek való már de nem is ez a lényeg hanem, sok epizódon megfigyelhettük, hogy juleka és rose nagyon közel állnak egymáshoz, persze egyik részben "legjobb barátnőt" mondott juleka rosenak de Thomas néhány tweetje alapján ők egy pár bár nagyon burkoltan fogalmaz néha hiába még nem volt csók és publikusan szerintem sajnos sosem mondhatják ki mint a Marc és Nataniel is egyértelműen egy pár, lehetnek persze skacok de látszik azért hogy hova viszi a sorozat.(bár reménykedek még, mert olyan cukik). Sok oldalon is a rajongók spekulálnak hogy ők canon úgy mond. Egyik részben ugye rose julekán ül, a zombis részben szájon puszilta rose julekát igaz nem képernyőn (gondolom a cenzúra miatt) de akkor is az volt, sok jelenetben aranyosak. Csak én shippelem őket? :,)

[link]

[link]

[link]



2021. máj. 13. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ők egy pár. Nem fogják kimondani egy rajzfilmben, de a rengeteg utalásból kiderül.
2021. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy majd az utolsó évadban amikor mindegy lesz látunk tőlük egy csókot :D
2021. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
90%
Én is egy párnak tekintem őket. Nagyon közel állnak egymáshoz, és a kis rejtett jelek, hogy együtt táncolnak, egymás ölében ülnek is ezt igazolják.
2021. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!