Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film vagy sorozat,...

Melyik az a film vagy sorozat, amit többször próbálkoztál megszeretni vagy befogadni, de továbbra sem érted, másoknak mi tetszik benne, vagy épp miért van ekkora kultusza?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 19:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
83%

Black Mirror.

Teljesen ki vagyok akadva a hypevonat miatt, ami körülveszi ezt a középszerű, oldschool sci-fi koppintásokat újrafeldolgozó antalógia-rémálmot. Az összes rész (kivéve talán a San Junipero) egy a '70- es, '80-as vagy '90-es években már "megjövendölt" világot jelenít meg, ami önmagában még nem is lenne baj, ha nem csak egy random brainstorming kidolgozottságával és papírvékony gumikarakterek logikátlan életpályájával lenne képes azt megjeleníteni.

Arról nem is beszélve, hogy a történetívek gyakran nagyon erőltetettek, a karakterek rá vannak feszítve sokszor a storylinera, hogy végül eljuthassunk a katarzisig, amik láthatólag előbb meg vannak írva, mint maga a teljes történet, így gyakran támad olyan érzése az embernek, mintha a gombhoz keresnénk kabátot és nem fordítva.

A lényeg, hogy nekem ez a sorozat fáj.

2021. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Nálam a Ponyvaregény, többször is belekezdtem de nem bírtam végignézni. Mondjuk Tarantino többi filmjét sem szeretem
2021. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szar Wars
2021. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A Western filmek
2021. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!