Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire tetszik nektek a...

Mennyire tetszik nektek a Vaklárma c. film? Ajánljátok-e megtekintésre?

Figyelt kérdés

Mostanában ismerkedem Richard Pryor és Gene Wilder filmjeivel. Úgy döntöttem, hogy a legvégére hagyom a Vaklármát, mert az a leghíresebb és állítólag a legviccesebb.


Ajánljátok-e megtekintésre? Tényleg vicces film? Melyik a kedvenc jelenetetek?



#Gene Wilder #vaklárma #Richard Pryor #Dutyi dili #Willy Wonka és a csokigyár #Igazi Frankenstein
2021. máj. 22. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc jelenetem nincs, nagyon jó az egész film, sok vicces jelenet van benne, és zagyvaság helyett a minőségi értelmes humor dominál benne, egy felejthetetlen örök klasszikus!

"Ajánljátok-e megtekintésre?" - ez mégis miféle kérdés? Ha valakit érdekel egy film, akkor mindenképp nézze meg, és majd utána saját maga eldönti, hogy mennyire tetszett Neki, nem mások véleményére kell hagyatkozni, mert ez szubjektív dolog!

2021. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kifejezetten jó. Így aztán ajánlanám is.

Sok jó/vicces jelenet van benne, így kedvencem annyira nincs, maga az ötlet tetszik, amit az alapszituáció okoz, jól kihozták belőle a vicces dolgokat.

2021. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

besza behu

amikor leakarják fotóznia rendőrségen

vagy

amikr a süket késsel a kezében azt hiszi hogy neki engedelmeskedik a csávó miközben megérkezik a hátamögé egy csomó rendőrautó

2021. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Seracco ***** válasza:
100%

Én is bírom és ajánlom a Vaklármát.

Jó néhány kedvenc jelenetem van belőle. Ott van például az a fotózós meg a késes és a kihallgatás plusz a kocsmai verekedés. :D

2021. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg amikor a vak figyeli a folyosót, a süket pedig bent a szobában keresgél. De egy vak nem is látja, ha jönnek. Ha hallja is, hogy szól a süketnek? Hisz nem hallja.😂 Fordítva sem lemme jó, a vak nem tud semmit megtalálni. Jó kis páros.
2021. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlanám-e? Én kb. 10x láttam, Örök klasszikus. Már eleve az alap szitu (mire megy a vak és a süket) garantálja a röhögést. Rengeteg jó poén van benne, de nem akarom lelőni őket. Nekem az utcán trappolás tetszett a legjobban (majd meglátod, miért)... :)
2021. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz/írókhoz. Kolosszális, az egyik kedvenc vígjátékom a mai napig. A történet remek, fantasztikus a humor és a szinkron is kiválóan passzol a szereplőkhöz. Lehet, hogy meg is nézem én is újra, most meghoztátok a kedvemet. :)
2021. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Talán az egyetlen olyan film,amit képes voltam 10nél többször is megnézni
2021. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezi a riporter a süketet:


- Ön szerint ettől megbukhat Khomeini?

- Ha mulatságos akkor nem. Egy jó musical comedy évtizedekig is színpadon lehet!


Hogy mit dolgozott ezzel a szinkron dramaturg, valóságos csodát csinált, mert egyébként sok poén nem jönne át magyarban, ha nem teszi oda magát.

2021. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Én nem fehér vagyok???


Régen tudtak komédiákat csinálni...

2021. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!