Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire ajánljátok az Orange...

Mennyire ajánljátok az Orange in the new black sorozatot? Nagyon régies beütése van a régebbi évadoknak?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam rajta,hogy na megnézem,de aztán láttam,hogy már van 6-7 évada,és hogy ha jól emlékszem 2013tól indul. Ezzel csak az a baj,hogy nem bírom megnézni már azokat a filmeket/sorozatokat,amiken esetleg látszik,hogy ,,na ez sem mostani",mert ez azért a minőségen,a technikai megoldásokon meglátszik (néha még a színészi játékon is pl Pretty Little Liars,szenvedés).


A témáját sem igazán tudom sajnos,hogy végülis a sorozat mire épül? Elkövetnek a börtönben ezt azt,vagy a személyiségek változására,vagy ki akarnak szökni, stb.?!


2021. jún. 6. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég néztem meg újra. Abszolút ajánlom.


A történet egy börtönben játszódik, 99%-ban ott vannak a jelenetek. Nem akarnak megszökni. (ha megszökős börtön sorit keresel, akkor a Locked up-ot ajánlom). Ez egy dráma sorozat, arról szól ki hogy tud túlélni a börtönben, kinek milyen személyes tragédiája van, amiért oda került, ahol van. Vannak nyilván megmosolyogtató részek, de alapvetően nem vígjáték. Vannak benne amúgy nagyon szívbemarkoló részek.

Amúgy igaz történet alapján készült.

Nagyon jó színészek vannak benne és jó a sztori is.


Ami a technikát illeti mivel egy börtönben vannak, így nincs iphone-juk, nincs tavalyi modell teslájuk, sem szuper számítógépük. Lapos tv viszont van a társalgóban. Mivel ezek a dolgok nem kapnak szerepet, így nem érzi azt az ember, hogy most 2013 vagy 2020-ban készült. A kamera, felvétel is teljesen rendben van.


Itt egy hangulat promo, ezen jól átjön a feeling.

[link]

2021. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!!:) Szerintem így biztosan elkezdem😌
2021. jún. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!