Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretik az emberek...

XR115 kérdése:

Miért szeretik az emberek annyira a Harry Pottert?

Figyelt kérdés

Elvégre nagyon sok filmes hibát és történeti hibát tartalmaz.

Mint pl.: a csésze a tálcán van aztán az asztalon;

időutazás, szemüveg.



2021. jún. 12. 10:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, szeretem
Nem, nem szeretem
Egyszer azért ellehet olvasni/meglehet nézni
63 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam, abban egy hiba sincs. Legalábbis nekem nem tűnt fel.
2021. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

"Mint pl.: a csésze a tálcán van aztán az asztalon;"


Mert ép eszű ember lesz#rja az ilyen apró hibákat.

2021. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Olvasd el a könyveket és megtudod.

Amúgy ne haragudj, de az időutazás kivételével te komolyan ezek miatt nem szereted? :DDD Ha ezeken fennakadsz akkor nem sok filmet szerethetsz, mert elárulom: a filmes bakik teljesen hétköznapi dolgok.

2021. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

" a csésze a tálcán van aztán az asztalon"

Ugye ezt te se gondoltad komolyan? Nem hinném hogy létezik egyetlen film is, amiben ilyen bakik ne fordulnának elő.

Másrészről alapvetően a könyvek azok amiket nagyon magasztalnak, a filmek közel sem adják vissza ugyanazt az élményt. Noha nyilván azokat is lehet szeretni.

Amúgy pedig rengeteg oka van, amiért szeretik. Olvasmányos, mesés, könnyen érthető, teli van szerethető karakterekkel akik között szinte bárki azonosulhat némelyikkel, stb.

2021. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Ezen a csészés példán kiégtem. 😂😂 Létezik ember, aki megkérdőjelezi egy film/filmsorozat minőségét azért, mert egy csésze máshol van? Besz@rás.


Egy egy jelenetet többször vesznek fel, sőt, több kameraállásból, ergo a párbeszédek sem egyben zajlanak le sokszor, mint ahogyan a kész filmben látjuk. Ezen felvételek között kb minden filmben előfordul, hogy valami nem pont ugyanott/ugyanúgy lesz, mint előtte.

Gondoljunk csak arra, hogy fel kell venni egy jelenetet 2 kameraállásból, nem vehetik fel egyszerre, mert akkor a másik kamera, az operatőr stb benne lennének a felvételben, így idő telik el a két felvétel között. Csak, hogy egy apró példát említsek és figyeld majd meg filmekben, egy-egy vágás után a hajuk sem pont ugyanúgy áll, mint előtte egy pillanattal.

2021. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem inkább a történet tetszik igazán, az a világ, maga a főszereplő nem túl szimpatikus, sosem volt.
2021. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én nem úgy értettem, az rendben van, hogy van jó néhány film ami tele van bakikkal, csak azért írtam, mert mindenütt csak azt lehet hallani, hogy milyen jó a Harry Potter, mintha ez lenne a világ legjobb filmje.
2021. jún. 12. 14:14
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Én sosem hallottam még azt, hogy ez lenne a legjobb, viszont tényleg rengetegen szeretik. Nekem is tetszik.
2021. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
Mert a nép csak az ilyen könyveket szereti.
2021. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

"mert mindenütt csak azt lehet hallani, hogy milyen jó a Harry Potter, mintha ez lenne a világ legjobb filmje."


Szóval ha valaki dicsérni mer egy filmet az egyből azt jelenti,hogy szerinte az a legjobb film a világon?

De nem igazán hallom én se azt,hogy a legjobb filmeknek tartanák őket. Sok rajongója van a könyveknek, ők meg erősen kritizálják filmeket,leginkább a 4. résztől (én is)

2021. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!