Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter :Ti szeretitek...

Harry Potter :Ti szeretitek ezeket a szereplőket és ha igen/nem akkor miért?

Figyelt kérdés

Draco

Pansy Parkinson

Blaise Zambini



2019. máj. 18. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mert nem lehet egy könyv sem negatív karakterek nélkül. Unalmas lenne. Ha még már kötelező egy-egy negatív karakter akkor legyen ilyen. Remekül megírt minden egyes karaktert az írónő. Semmit sem írnék máshogy. Kb 15-20x biztos olvastam az elmúlt 20 évben a könyveket. :D
2019. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem igazán a kérdésre válaszoltál. Én személy szerint az elsőt imádom a másodikat utálom a harmadikról pedig nincs véleményem. Arra vagyok kíváncsi mennyire ismertek, népszerűek és vagy kedveltek ezek a szereplők.
2019. máj. 18. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiket sem kedvelem. Draco ígyis-úgyis egy undorító ember szerintem, hiába imádják sokan (megjegyzem, nem tudom miért, nekem maga a színész se tetszik) lehet, hogy fejlődött kicsit a jelleme az évek alatt, de akkor se kedveltem meg. Pansy szintúgy, undorítónak találom a viselkedését, egy hisztis, rosszindulatú kígyó. Blaise-ről meg nekem sincs véleményem. Minimális szó esett csak róla a könyvekben. Nekem totál semleges. Ettől függetlenül örülök, hogy ezek a karakterek szerepelnek a történetben. Nélkülük nem lenne az igazi, ez tény:D legalábbis nekem.
2019. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Dracot régen nagyon nem kedveltem, de miután elolvastam a könyveket, meg nem 13 éves fejjel néztem a dolgokat rájöttem, hogy miért viselkedett így... A családjában nagy volt felé az elvárás és Voldemorttól is retteget. Nem mondom, hogy minden megbocsájtható, amit csinált, de érthető, és én megkedveltem a karaktert.

Pansyt én sem szeretem, mert ő csak a rosszat akarta mindenkinek, és még csak nem is volt olyan helyzetben, hogy neki ebből bármi haszna legyen.

Blaise-ről igazából nekem sincs véleményem, olyan karakter, aki ha nincs benne se történt volna semmi, szóval róla nem tudok nyilatkozni 😅

2019. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első kettő számomra idegesítő személyiségű volt, de nem zavaróan, pont , amennyire kellett, de ellenszenvesek voltak; a Blaise -re meg már nem emlékszem.
2019. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*na jó, a végére talán Draco-t kicsit megkedveltem
2019. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!