Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz vajon az Elite 5....

Mi lesz vajon az Elite 5. évadában? (4. évad spoilerek)

Figyelt kérdés

Most, hogy Guzman és Ander elmentek szerintetek ők visszatérnek még?

Illetve, milyen bűncselekmény fog vajon az 5. évadban nagy szerepet kapni? Talán Armando holtteste kerül felszínre? Vagy valakinek eljár a szája, esetleg a herceg tsz valami rosszat? Szerintetek?



2021. jún. 23. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem ők is és a többiek (Lu, Carla stb.) is visszatérnek, legalább egy rész erejéig. Valahol olvastam, hogy Samuel meg azt hiszem Omar se lesz benne az 5. évadban.
2021. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol fog folytatódni a sztori. Most nem lett vége a tanévnek, tehát nem végeztek azok, akik szerepeltek a 4. évadban. Ha itt folytatódik, akkor Guzmán és Ander visszajönnek befejezni a középiskolát.


Ha lesz egy időugrás, akkor meg bármi lehet.

2021. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szerintem nem lesz időugrás illetve eleve úgy terveztek a készítők, hogy csak 5 évad lesz, így adja magát, hogy ugyaninnen folytassák.

Engem nagyon meglepett, hogy Nadja ebben visszatért, szóval van a többiekre is remény.

az viszont necces lenne, ha Omar és Samu se lenne benne a következőben, mert azért márcsak Samu van az eredeti 3 ösztöndíjasból az iskolában.

Oh várjunk, Christian-nel mi lett? Annyi van meg, hogy a kórházban van, ki lett valahogy írva, amire nem figyeltem?

2021. jún. 24. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Benne lesz az 5. évadban Omar és Samuel is imdb szerint.

Amúgy szerintem is innen fogják folytatni és előkerül a holttest.

Igen, Christiant Carla apja lefizette a második évadban.

2021. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!