Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az Elite 4. évadából több népszerű karaktert is kiírtak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En sajnalom. Carla volt az egyik kedvencem:(.
2020. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom nagyon Carlát:/, de Nadia és Lu is nagyon hiányozni fognak. Valahogy azt érzem, hogy nem lesz ugyanaz (az első három évad mestermű), és elviszik valamilyen erőltetett irányba:S Azt remélem, hogy lesz 5. évad is, mondjuk 3 (a negyedik évadhoz képest 2) évvel később, mikor hazatérnek az egyetemről.
2020. dec. 28. 14:22
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Igen azt én is adnám.

Bar annak orulok h Guzman es Ander(asszem ez a neve , az igazi neve Aron piper) benne lesznek, mert nagyon jo pasik😂😍

En amugy remenykedem, hogy visszajon majd az a csavo(akit asszem Carla valakije juttatott korhazba, aki harmasozott CarlaekkalXD)

Kivancsi leszek milyen lesz.

Mikor jon ki nem tudod veletlen?

2020. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valamikor 2021 közepén, és elvileg berendeltek belőle egy 5. évadot is :)
2020. dec. 28. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Uhh ezaz😍😍😍
2020. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sajnálom, Carla és Lu nagyon közel álltak hozzám, karakterileg persze. De azt nem tudja valaki, hogy mi lett Christian-nel? ég mindig a kórházban van, vagy csendben kiírták a sorozatból? Esetleg én nem figyeltem valamire?
2020. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elvileg Christian és Nano is visszatérnek.
2020. dec. 28. 18:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Koszi annak, aki lepontozott :D
2020. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Lu miatt kezdtem nézni, aztán a végére Carla-t kedveltem meg nagyon. Szívesen néztem volna még tovább a Carla-Samuel szálat. De annak örülök, hogy Guzman még biztos benne lesz a 4. évadban. :) Nyilván nélkülük már nem lesz ugyanolyan, vagyis számomra, de azért persze megnézem.
2020. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok milyen lesz az 5. évad. A 4. is jóval gyengébb lett, mint az első 3. Annak nagyon örülnék, ha visszatérne 1-2 régi szereplő. Az új család egyáltalán nem szimpatikus.
2021. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!