Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mitől olyan nagy szám Bellatrix?

Mitől olyan nagy szám Bellatrix?

Figyelt kérdés
Miért imádja mindenki?

2021. jún. 25. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben Helena Bonham Carter alakítása miatt szeretik annyira.


Sokszor van olyan,hogy a színész/nő miatt jobban szeretnek az emberek egy karaktert.(lásd akár már Harry Potterben Pitont vagy Dracot)

2021. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még amellett, hogy nagyon szeretem Helena Bonham Cartert, imádom azt a fajta karaktert akit játszik. :)
2021. jún. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden embernek más az ízlése.

Van aki a nyuszilányokat, van aki a cicafiúkat szereti. Van aki Bellatrixot. :)

Sokan szeretik, sokan nem, csak ha nem szeretik és normálisabbak, akkor nem mennek oda kötekedni :D ezért az adott kérdésnél nem igazán láthatod, ha nem szereti valaki, ha nem tetszik átléped a kérdést :)

2021. jún. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is mondták, ez ízlés kérdése. Én pl kedvelem Bellatrixot, de a húgom meg egyenesen utálja. De nyilván tiszteletben tartjuk egymás döntését, különbözőek vagyunk, evidens, hogy van, amiben eltér a véleményünk.
2021. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A karakter hányingerkeltő, gondolj csak arra, mit tett Neville szüleivel.


Helena Bonham Carter alakítását imádják az emberek, okkal, én Oscart adtam volna neki.

2021. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Furcsa, mert tény hogy összesen 10 percet nem szerepelt az összes filmben együttvéve, mégis őt kedvelték meg a legjobban.
2021. szept. 7. 03:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a könyv alapján szerettem meg. Tény, hogy Helena Bonham Carter zseniális színésznő, és nagyon jól játszotta de én már a filmek megnézése előtt az egyik kedvencemnek mondtam.
2022. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!