Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Top 10 legerősebb Harry...

Top 10 legerősebb Harry Potter karakter?

Figyelt kérdés

Ti kiket tennétek a listára és milyen sorrendben ? Mennyire értetek egyet az enyémmel.


Az én szubjektív listám:

1.Dumbledore(ez szerintem egyértelmű)

2.Voldi

3.Grindelwald

4.McGalagony

5.Piton

6.Flitwick

7.Bellatrix

8.Dolohov(a gonoszok között ő a leg alulértékeltebb szerintem, de én bátorkodtam feltenni a listára)

9.Rémszem Mordon

10.Sirius Black és Lupin holtversenyben.


Lucius Malfoy, Dobby, Hermione illetve maga Harry helyzetében bizonytalan vagyok, hogy felférnének e a top 10-be,de szerintem inkább nem. Persze Harry és Hermione simán erősödhetnek annyit, hogy bekerüljenek, de gyerekként szerintem még nemigazán.



2019. jún. 28. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

1 Dumbledore

2 Voldi

3 Grindelwald

4 Piton

5 McGalagony

6 Bellatrix

8 Lupin

9 Lucius

10 Hermione

2019. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is nagyjából így nézne ki a felsorolásom.

Bár Dolohov nem jutott volna eszembe. Szóval nálam 9. Lupin, 10. Sirius.

2019. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát Lupint Dolohov ölte meg, és Rémszemet is megsebezte ha jól tudom. Szóval ebből kiindulva helyeztem el őt a listán, Halálfalók között mindenesetre tuti top 3.


Ezen kívül Voldi és Grindelwald összehasonlítása is vitás ahogy néztem a korábbi kérdéseket. De én Voldemort nagyúrat erősebbnek és fenyegetőbbnek tippelem.

2019. jún. 28. 21:45
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

1. Prewett testvérek (hárman vannak de egybe veszem őket)

2. Dumbledore

3. Voldemort

4. Gindelwald (csak azért teszem ide mert ~elvileg~ nagy varázsló de kijezetten nagy tettet nem láttunk tőle)

5. McGalagony

6. Piton

7. ifj. Barty Kupor

8. Rémszem

9. Bellatrix

10. Flitwick


Lucius biztos nem fér fel a listára, a csávó egy vicc. Harryből és Ronból kinézem, hogy öreg korukra kb. Rémszem kaliberűek lesznek, Hermione (ha elfogadjuk a Cursed childot mint kánont) viszont nem hiszem, hogy sokat erősödne miközben Miniszter.

Én James és Lily Potteren, Alice és Frank Longbotomon gondolkodtam még, illetve Molly Weasley testvérein (a nevük nem jut eszembe.). Oké, meghaltak mert túlerővel kerültek szembe de hé, magukkal vittek jónéhány halálfalót.

2019. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4: Na meg Bellatrixet, Molly Weasley ölte meg. Szóval benne is több lehet mint először gondolnánk.

Viszont szerintem jobb lett volna, ha Neville végez Bellatrixxel 😄 Elvégre személyes ellentétük volt. Bár ennek kivitelezését nehezen lenne megoldható. Neville is legfeljebb öregkorára juthatna el ilyen szintre.

2019. jún. 28. 22:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Molly erős, de Bellatrix megölése nagyban betudható volt annak hogy alábecsülte Mollyt és nem gondolta, hogy egy háziboszorkány képes bármit is csinálni ellene. Szóval az inkább a meglepetés ereje mint erőfölény. Egy sima párbajban szerintem Bellatrix nyerne.
2019. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél lejjebb megyünk a listán annál több lesz a holtverseny meg a szituációfüggő eredmény. Szóval én nagyon nem vitatkoznék a listáddal, az első fele nagyjából egyértelmű, lejjebb meg már úgysem lehet egyértelmű sorrendet állítani.
2019. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

1. Snape - szerintem mindenkinél erősebb lehetne, ha nagyon akarna.


2. Bellatrix - Brutális és nyers erő.


3. Sirius Black - gondolom nem kell ecsetelnem a képességeit


4. Mad Eye Moody - Kemény, mint az acél, mennyit túlél már!


5. Kingsley Shacklebolt - nagyon durván erős auror!


6. Voldemort - hiába erős, ha nem stabil az állapota mentálisan, így kikezdhető.


7. Dumbledore - ugyanaz pepitában, mint Voldemort, csak még inkább önmaga által befolyásolt. Hiába a nagy erő, ha a külvilág felé túl nyitott.


8. Nymphadora Tonks - annyira erős, hogy Moody protezsálja magasabb körökbe.


9. Filius Flitwick - egy igazi mean mothafucka, kőkemény boszorkányság és varázslás, sajnos nem tudja igazából szabadon engedni tudását a történet alatt.


10. Sybill Trelawney - egy igazi látó! az hiszem, elég egyértelmű a helye a listán. Mondjuk aki olvasta a regényeket, az úgyis tudja, hogy komolyabban benne volt a buliban.

2019. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért is nehéz, mert a szereplők eletkora 0-115 évig terjed (ha nem számoljuk a szellemeket).

Nehéz tehát összehasonlitani őket.


Rangsort nem tudnák írni emiatt, de akik mindenképpen benne lennének:


Ginny Weasley - az első részekben nem mutatkozik meg, de később látszik, hogy hatalmas varázsereje van.


A Dumbledore, Voldemort, Grindelwald trió - ezt nem hiszem, hogy meg kene magyarázni


A Tekergők - 15 eves korukra animágusok lettek, mindenféle segítség nélkül és készítettek egy térképet a Roxfortról, amin mozognak az emberek. Az iskolát elvileg nem is lehet feltérképezni. James 3+1-szer nézett szembe Voldemorttal, Sirius megszökött az Azkabanból, Remus képev volt eltitkolni a ligilmentor Piton és Dumbledore elől, hogy Sirius animágus, meg amúgy is: 4 eves túlélt egy verfarkastámadást. Peter felrobbantott egy fél utcát, tucatnyi embert ölt meg.


Piton


Kingsley


Mordon


És akár még a kis Kredenc is. Mármint Credene.


(Tudom, ez több, mint 10:D)



(Valaki írta a Prewett testvéreket. Ők Mollyék: Fabian, Gideon és Molly Prewett. Ők is nagyon erősek, mind bizonyították. Viszont szerintem a válaszoló a Pewerell fivérekre gondolt, akik nevéhez a Halál Ereklyéi fűződnek.)

2019. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Valóban, túl sok itt az életkorbeli különbség, kérem szépen! :-)

Tehát én két listát készítenék.

A te általad említett tizest és egy gyerek ötöst.

Ezek alapján:

Fő/felnőtt lista:

1. Dumbledore

2. Voldemort

3. Grindelvalt

4. Rémszem Mordon

5. Galagony professzor

6. Sirius

7. Bellatrix

8. Piton

9. Kingsli

10. Lupin

Gyereklista:

1. Hermione

2. Harry

3. Giny

4. Draco

5. Ron

2019. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!