Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Supernatural - Odaát rajongó...

A Supernatural - Odaát rajongókat kérdezném: Mit szóltok az új spinoff-hoz, ami a The Wichesters néven, előzmény sorozatként futna?

Figyelt kérdés

A főszereplők, most a szülők, John, és Mary lennének, de Dean mesélné el a történetüket. A későbbiekben más SPN szereplő is bekapcsolódhatna, mint például Castiel, de szó volt Uriel-ről, vagy Annáról is.

Jensen és Danneel közös produkciós cége jegyezné: a Chaos Machine Productions.


[link]


Nekem az biztató, hogy Robbie Thompson írja a forgató könyvet, ő sokáig a Supernatural társ producere volt, de mikor az általa kitalált, kedvenc karakterét megölték más írók (Bucklemming-ék), akkor egy idő után megvált a sorozattól.

Ti mit gondoltok erről? Várjátok? Vagy nem tartjátok jó ötletnek?



#Odaát #Supernatural #Castiel #Dean Winchester #Family business #John & Mary Winchester
2021. jún. 27. 13:16
A kérdező szavazást indított:
Alig várom, drukkolok, hogy sikerüljön
Örülök neki, bármi lehetséges
Örülnék neki, de bukta lesz
Rossz ötlet, Supernatural csak egy van
Egyéb: kifejtem kommentben
18 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Én nem bánnék egy spin-off sorozatot. (Wayward Sisters-ért mai napig fáj a szívem.) De Johnról és Maryről szerintem borzalmas ötlet sorozatot készíteni.

De valószínűleg meg fogom nézni.

2021. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Borzasztó ötlet. Nem fogom nézni. John Winchester egy borzalmas ember, nem vagyok kíváncsi a történetére.
2021. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Az eredeti sorozatot is elcseszték a végére, szóval nem vagyok kíváncsi egy spin-offra.
2021. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%

Én már nagyon elengedtem ezt az egészet. Láttam az összes részt, de ez egy 5 évados sorozat volt.

Akkor volt benne minden ami ahhoz kellett, hogy kerek egész legyen, de az utána lévő 10 évad totál hullámvasút volt.

Hol volt benne 1-2 jobb évad, hol volt benne 1-2 elég gyenge évad...

De aztán már azt se tudtad ki, hogy merre, meg az erőviszonyokat mniden évadban felrúgták, röhejes volt sajnos.


Szóval én szkeptikus vagyok már a sorozattal.

2021. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 SasukeMilo ***** válasza:
38%
Remek ötletnek tartom, DE csak ha JDM és Samantha Smith vagy esetleg (ha a fiatal énjeik jönnek) akkor az őket a 4-5. évadban megformáló színészeket hozzák vissza, illetve azért pár visszatérőnek örülnék (Bobby, Ellen, Rufus... ők már akkor is vadászkodhattak :P). A sori pedig sajnos tényleg csúnyán leszerepelt az utolsó évadjával, de több mint 300 epizód megnézése után azért nagyon az emberhez nőtt, nem igaz? Legalábbis hozzám biztosan^^
2021. jún. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Johnról és Maryről borzasztó lenne sorozatot készíteni szerintem, Maryt egyenesen utáltam, erőltetett volt az egész karaktere. Én úgy hallottam, hogy a mostanit folytatnák a 15.évad szereplőivel, hogy mi történt a finálé után, annak viszont örülnék.

Szerintem Sam, Dean és Castiel nélkül nem odaát az odaát, és spinoffként is rossz lenne, ha nem lennének benne.

2021. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#6-os utolsó mondatával teljesen egyetértek.

A Winchester fivérek és Castiel trio nélkül semmi értelme.

2021. nov. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Én úgy hallottam, hogy a mostanit folytatnák a 15.évad szereplőivel, hogy mi történt a finálé után..."


Ezt hol olvastad? Tudsz adni erről az infóról linket?


Mellesleg: igen, szerintem is jobb lenne Castiel-ről, és a Winchester fiúk további kalandjairól sorozat - ha az eredeti folytatódna -, de valljuk be: erre mégis mennyi az esély?

2021. nov. 24. 17:58
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Nekem elég lenne egy sorozat, amiben csak Castiel szerepel.

A Winchestereket nem hiányolnám.

2021. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom. Szerintem jó volt a lezárás.

Mármint most komolyan.

Nem csinálhatták a végtelenségig a vadászatot.

Dean persze élhetett volna még. De Ő így akart meghalni, Ő a vadászatnak élt. Számára ez volt a tökéletes végzet.

Sammy meg mindig családra, normális életre vágyott. De a bátyjával ez sosem sikerülhetett volna neki.

Persze rossz volt neki nélküle, de ennek így kellett történnie, hogy ő is élhessen.

Aztán meg újra eggyé váltak odaát.

Szerintem ez így volt tökéletes.

Persze rossz, hogy vége, de minden elmúlik egyszer.

Voltak nehézségeik, de ennek ellenére jó életük volt.

2021. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!