Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek van olyan érzése hogy...

Kinek van olyan érzése hogy még folytathatták volna a Clone Wars-t? Mivel 7 évadot megélt de arról az időszakról ami Yoda útja és a 7. Évad kezdete között történik nem tudunk semmit max könyvekből

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is lehetett volna még folytatni
Szerintem ez volt a jó döntés
Nem ismerem ezt a sorozatot
4 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell hogy három nagyon érdekes és látványos szál nem készült el valami oknál fogva, amik ha 3 vagy 4 epizóddal/történetszál számolunk, pont kiadták volna a megszokott 20-22 epizódos évadot (mert ugye így csak 12 epizód lett). Szóval érthetetlen azokat miért nem készítették el ha a sorozat lezárása végül zöld utat kapott, ráadásul pl. az utolsó történetszálnál Maul visszatérésére így nincs is egzakt magyarázat, hiszen amikor legutóbb láttuk őt akkor épp Sidious győzte le.

Ez a három történetszál amúgy az utapaui fénykardkristály-krízis, Asajj Ventress sorsának befejezése (ebben Quinlan Vos is szerepelt volna), illetve Maul szökése Sidious börtönéből és egy nagy csata/leszámolás: Maul, az ő követpi és Talzin anya vs. Sidious, Dooku és Grievous tábornok. Epikus lett volna, ahogy a másik két sztori is érdekes lett volna, mégse készültek el.

Ha viszont ezen túllépünk (én a mai napig sajnálom, de ez az én bajom), akkor talán tovább már nem kellett volna húzni ezt az érát, végülis folytatták a Clone Warsot egyfajta módon, csak Bad Batch a sorozat címe, de az animációs stílus, sok karakter és a hangulat ugyanaz maradt, és nagyjából ott is folytatódik ahol a TCW véget ért.

2021. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arról tudtam csak azt hittem hogy nem abban az időszakban van. Egyébkémt én már azért is sajnálom mivel igen egyedi volt amit nyújtott magyon kevés őt szinte nincs is olyan animációs sorozat ami ennyire nem gyerekeknek szól híaba azt mondják. Érződik hogy a történet tényleg egy háborúban játszódik ahol az érzelem mentes gép harcol a bár mesterségesen létrehozott emberek ellen akiknek tényleg vannak érzései nem vihorászva néznek szembe a több 1000 doriddal mint ahogy ezt a kedves Poe csinálta az első rend flottájával szemben egy darab szaros x-wingel.
2021. júl. 4. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!