Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki le tudná nekem írni,...

Valaki le tudná nekem írni, hogy mik történtek az Én még sosem (Never Have I Ever) című sorozat első évadában?

Figyelt kérdés

Aki még nem látta a sorozatot de szeretné megnézni az ne olvassa ezt végig, SPOILER!!



Szóval most láttam hogy kijött a második évad és szeretném megnézni, viszont olyan rég néztem az első évadot hogy már elfelejtettem mi volt benne. Annyira emlékszem, hogy Devi megharagudott Paxtonra (de már azt se tudom hogy miért) és valamikor Bennel csókolózott a kocsiban. Az évad eleje annyira nem fontos, de a végét valaki le tudná írni tömören, hogy milyen fontosabb dolgok történtek benne? Nem szeretném újra nézni az egész évadot, ezért gondoltam, hogy itt kérek segítséget.



2021. júl. 15. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A végén összeveszett az anyukájával, mert kiderült, hogy Indiába fognak költözni. Odáig fajult a vita, hogy egy ideig Benhez költözött. Viszont mikor elmentek szétszórni az apukája hamvait, már csak úgy tudott odaérni, hogy Ben elvitte őt. Aztán Ben megvárta őt, azután a volt a csók. Közben Paxton küldött neki hangüzenetet, hogy valamikor jó lenne újra találkozniuk( nem hiszem, hogy konkrét veszekedés lett volna ezt megelőzően, de ebben nem vagyok biztos). Közben kibékült a két legjobb barátnőjével is az utolsó epizódban.

Remélem nem túl későn válaszoltam.

2021. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából már végignéztem azóta a 2. évadot és közben jöttek elő az emlékek, de végül újranéztem az első évadot is:) de azért köszönöm!
2021. júl. 20. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!