Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter miért olyan...

Harry Potter miért olyan népszerű?

Figyelt kérdés
Szerintem csak a varázslásról szól, teljesen spiritisuta, démoni. Persze tuti vannak mellékszálak, de a főtörténet a varázslat.

2021. aug. 25. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Napi troll kérdés.
2021. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
És ez miért is baj? Ne aggódj, a varázslás benne teljesen kitalált, nem tudsz a könyvből felolvasva sátánt idézni.
2021. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert szórakoztató? Ezen a vonalon az összes valaha készült filmről, sorozatról, könyvről, számítógépes játékról meg lehetne kérdezni miért népszerű... Mert szeretik az emberek és kész.
2021. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom ugyanaz lesz aki multkor az sw-t kifogásolta aztán az volt az indoka hogy nem 18+-os és csak a 18+-os filmek jok :D
2021. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

Az én kedvencem pont a Star Wars. A HP-t nem láttam még, csak annyit tudok róla, hogy össze vissza varázsolnak. És arra lettem volna kíváncsi, miért szeretik ezt sokan.

De úgy látom, nem tudjátok megindokolni

2021. aug. 25. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a Star warsban meg folyamatosan csak fénykardoznak, a Keresztapában lövöldöznek, az Alienben futnak meg bujkálnak.
2021. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Keresztapát, Alient nem láttam, de a Star Warsban nem csak fénykardoznak. Egyrészt ha már a harcról van szó, akkor lövöldöznek is, de rengeteg más mindenről szól, pl Skywalker család drámája, lázadás kibontakozása, erőszak és béke, rengeteg tanulság. Harry Potterben mi van?
2021. aug. 25. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még nem láttad spoiler mentesen próbálom)


Harry élete, gondjai, boldogsága, szerelme, felnőtté válása.

Aztán jó és rossz csatája, barátság (minden pozitív és negatív velejárójával), tanulság van abban is bőven.

Rengeteg múltban történt dolog, visszaemlékezések, előreutalások.

Dráma is van benne meg szomorú részek. De vannak vicces vagy épp cuki jelenetek is.


De tudod mit? NE nézd meg.. OLVASD EL!

2021. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy a fő történet a varázslat. De nem. Ez csak egy olyan világ, ahol a varázslás létezik és használják. A szereplők mindennapjaihoz hozzákapcsolódik a mágia. Ugyanúgy mint pl a Star Warsban az Erő. Létezik, a Jedik használják is, mégse az a fő történet. Itt is ugyanúgy jók és rosszak harca a fő történet. Csak itt fénykardok meg sugárvetők helyett varázslattal harcolnak.
2021. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!