Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? Van egy...

Mi a film címe? Van egy család.. férj, féleség,és van egy lányuk aki 17 éves kb. A férj sokat dolgozik, a feleség csalja szinte naponta egy egyedül álló pasival, aki a lánnyal is ki akar kezdeni, de ő a lebukásuk után inkább elmegy.

Figyelt kérdés

Nem sok rémlik belőle sajnos, mert régen láttam..

Van egy család.. férj, féleség,és van egy lányuk aki 17 éves kb.

A férj sokat dolgozik, a feleség csalja szinte naponta egy egyedül álló pasival, aki a lánnyal is ki akar kezdeni, de ő elköltözik, és végül a pasi a nőt is megakarja ölni.

Ez egy thriller film, segítség képpen annyit tudok, hogy anno 2009-ben a Tesco-ba vettem, fordítós lemezen, mert 2 film volt egy cd-n.



2021. aug. 31. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Rémlik a történet , de sajnos a címe nem ugrik be. Amire én gondolok, abban egy szőke hajú srác volt aki levarrta az anyát, és a lány után koslatott. Sőt még az iskolába, ahová a lány járt oda is utánament, és fel is vették mint tanárt. Úgy rendezte hogy a lány kikezdjem vele, meg volt valami szállodás dolog is. Ami rémlik még, hogy talán a srác az elhunyt testvére adatait használta fel a tanári álláshoz. De persze ettől még nem biztos hogy ezt keresed.
2021. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Időközben rájöttem hogy akire én gondolok az Billy Magnussen, és a Mondj egy sztorit 1 évadában volt amit leírtam. Ne haragudj az off válaszért!
2021. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, nem ez.. De semmi gond.

Ez egy hosszú vöröses barna haju nőről szól, a lánya szőkés barna, a pasi fekete hajú.

2021. szept. 2. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!