Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek azok a filmek amelynek...

Melyek azok a filmek amelynek megnézését “kötelezővé” tennéd?

Figyelt kérdés

Amolyan kihagyhatatlan alapmű, amit sosem tudsz vagy nem akarsz elfelejteni.

Én a következő filmeket :

Út a vadonba

Amerikai szépség

Az élet ára



2021. szept. 7. 01:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
A Wikipedia szerint nem :) Mindenesetre nem lényeges kérdés, mindkét filmpáros elég ismert.
2021. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
100%

#11 a "wikipédia szerint nem" mi?


Egyébként elsősorban nézettségre reagáltam. A nézettségre vonatkozó mérőszámok közül az eladott jegyek száma lényegesen pontosabb, gondolom belátod miért.

2021. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

A Wikipedia szerint nem ez a sorrend bevételekben, ami az oldal címe is volt.


Ez már felesleges szőrszálhasogatás részünkről, hiszen a jegyek száma korrelál a bevétellel. Ahogy írtam, lényegtelen, hogy a népszerűségük miatt a Titanicot vagy az Avatart választod, mindkettő elég népszerű. Egy bővebb listában ott lenne mindkettő.

2021. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régen -amikor általánosba jártam- az iskolához közeli moziba évente kivezényelték az összes osztályt.

Így "volt szerencsém" a Kocsubej című szovjet filmet vagy 6(!) alkalommal megnézni.

Semmire nem emlékszem!

(na ennyit a kötelezőről) :D

2021. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
14%
Én a Szerb filmet mondanám, vagy az Emberi százlábút. Általánosban felsősöknek kötelezően levetíteném.
2021. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
43%
olyan embereknek akik 2ezer elötti filmeket nem néznek mert nincs tele cgi meg bumbum autosztrobbanással semmit. a filmgyártás 2005ben meghalt örükre, márnem csinálnak olyan filmet ahol a föszereplövel együtt befogod az orrod mikor viz alá megy. már nem dobban meg a szived mikor mel gibson megcsokolja sophie marceot.
2021. szept. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
66%

A kém


Ted


Pixel


Nagyfiúk


Pókember (2002)


Szupermanus


Kőagy őrnagy


Váratlan szépség


Bad Boys


Men in Black


Jumanji


Központi hírszerzés


A remény rabjai


Szemfényvesztők


Jégkorszak


Shrek


Kung fu panda


Hős6os


Karate kölyök (eredeti)


A bölcsek kövérek


Kimi no na wa


Koe no katachi


Minden Bud Spencer film

2021. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
66%
Így neveld a sárkányodat
2021. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
84%
Az életkor haladtával: Hugó a viziló,Gyöngyvirágtól lombhullásig,Az istenek a fejükre estek,Ők is a fejükre estek,Vigyázat vadnyugat,A kőszívű ember fiai,A másik ember,Mephisto. Sorozatban,csak a Dallas.Minden benne van a kapitalizmusról.A "rendszeridegen" szép,okos,ügyes becsületesek meg a Jockey. Pénzért,hatalomért még a családját is feláldozná.Illetve egy-egy mondat.A címét,nem tudom szlovák sorozatból:ne elégedj meg annyival,amennyid van,többet akarj!Persze kivihetetlen,mert a munkaadó is,az alkalmazott is ezt kellene,hogy vallja.Az ellentmondás,antagonisztikus.A fentebb említett Vigyázat vadnyugat-ból pedig: mindig tudd,hogy mit,miért csinálsz!
2021. okt. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!