Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan film érdekel amiben két...

Olyan film érdekel amiben két alfa versenyez egy átlagon aluli/csúnya lány kegyeiért? :)<3

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 08:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Két Alpha Málé? 😆
2021. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Ha csúnya akkor miért versenyzel? Ja nem te hanem valki más. Kissé sekélyes, na aztán lehet következtetni kinek rohadt a lelke.
2021. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami irgalmatlanul gyenge vígjáték lehet ez.
2021. nov. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen film nem létezik, tudomásom szerint.Minden második 2000-es évek eleji vígjátékban viszont csúnyácska, szerencsétlen, lúzer férfiak jönnek össze a város legszebb nőjével és/vagy versenyeznek értük a szebbnél szebb nők, mert ők rendesek.:D

Ilyen film van egy csomó.

2021. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, klasszikusan a Bridget Jones mondanám, mert nem láttam még olyat az életben hogy egy duci, átlagos csajért Hugh Grant és Colin Firth kakaskodjon. Igaz, akkor a színesznőtől se vonatkoztassunk el, hogy bár a karakter egy nyomi lány, Zellweger csak egy kicsit hétköznapiasított, felhizlalt sztár, ettől még nem lett átlagos.

Akkor színészek nélkül csak maga a szitu: duci, jelentéktelen harmincas csajért kakaskodik a jóképű, nőcsábász, szemétláda főnök és egy jóképű, szintén nők kedvence ügyvéd, aki egy kicsit merev, de normális, tisztességes ember. Hát elég valószerűtlen.

De sztárság ide vagy oda, szerintem az incel tipológiában chadnek nevezett arcberendezésnek se Grant, se Firth nem felel meg, úgyhogy érdekelne egy incel véleménye, hogy ők mik. Grant lehetne az incelek alfachad istene, mert egy összevissza csaló szemétláda, csak hát lófeje van, nem szögletes mindene 😂

2021. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Temptation of wolves romantikus koreai film is ilyen. Két helyes fiú küzd egy átlagos lányért.
2021. nov. 11. 08:56
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Basszus majd minden tinifilm ilyen pl. Twilight széria ott az egyik "vámpír" a másik meg "vérfarkas".
2021. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen a Twilight is ilyen, de ott Bella(?) egy szép lány, én meg arra gondoltam, hogy nagy a kontraszt a hapsik és a lány között.
2021. nov. 11. 09:04
 9/16 anonim válasza:
100%

Never have i ever


Igaz, sorozat, de jópofa :D

2021. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Betti a csúnya lány 😄
2021. nov. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!