Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 25/L

Figyelt kérdés
Hali. Van egy "kapcsolatom",inkább úgy mondanám hogy alakul valami köztünk..de már csók is volt..meg nagyon sokat találkozunk,régóta ismerjük egymást..nagyon bejön a személyisége a pasinak..nagyon szeret engem..mindent megtenne értem stb...nem csak mondja,hanem bizonyítja is nekem..próbálom viszonozni ezt..de én nem vagyok szerelmes...vagyis próbálok az lenni de nagyon ronda pasi,cuki de nagyon ronda. Ezt nem csak én mondom,ez tényleg így van..mindenki mondja neki hogy ilyen kinézettel soha nem fog magának csajt találni. Kövér,csúnya stb..30 éves,de úgy néz ki mint egy 40 éves..nem tudom mit tegyek..a tesóm azt mondta ha össze jönnék vele akor mindenki azt mondaná ránk hogy olyanok vagyunk mint szépség és a szörnyeteg..azt mondta sokkal jobban kaphatnák,jo,de én nagyon szeretem,nem tudom azt mondani hogy szerelmes vagyok,de tényleg szeretem,de viszont a kinézete taszít nagyon..semmi más probléma nincs vele..félek azt mondani neki hogy ápolja magát jobban vagy ilyesmi,félek megharagszik..nem tudom mit tegyek..

2021. máj. 3. 01:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*jobbat
2021. máj. 3. 01:27
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudnál lefeküdni vele?
2021. máj. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Én sem értem h tudtál lefekudni vele. Ink csak szexet akartál egy ilyen pasival.
2021. máj. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Irtam ilyesmit hogy lefekudtem vele?? Nem!! Nem feküdtem le vele.
2021. máj. 3. 01:45
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem könnyű,tudnod kell hogy egyszer mindenki megörekszik és akkor már senki sem lesz olyan mint fiatalon.

A nők a jövőhöz mennek hozzá,leginkább azt választják akiket alkalmasnak látnak apának a későbbiekben,nehéz el hinni de tudat alatt ez megy.

A férfiak a jelenhez mennek hozzá,az az mindig maradj szép és fiatalos na meg feszes,lehet butaság de tudat alatt ez van.

Az ember kívülről idővel változni fog,öregebb lesz,ráncos stb.. De tudnod kell hogy a belső az igazán fontos.


Ha tényleg nem érzel irántam szerelmet akkor lehetséges hogy kár erőltetni.

Ha van szerelem nem csak külső szempontból ha nem belsőleg is akkor azzal érdemes foglalkozni,de egy idő után a rózsaszín köd is el múlik,majd vannak akik már nem biztos hogy szerelmesek ha nem inkább csak nagyon szeretik egymást mint te jelenetben őt.


Ne mások véleményével foglalkozz,minden embernek más a szép és a csúnya.


Ha neked sem tetszik akkor kár erőltetni ezt a kapcsolatot,inkább ez ilyen barátság féle ami köztetek valójában van,legalább is a te részedről inkább csak barátság igaz, az övéről pedig szerintem szerelem.


Felnőtt ember vagy,dönts,ne hazudj magadnak és másnak se.


Sok sikert és kitartás.

2021. máj. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

A nők a jövőhöz mennek hozzá,leginkább azt választják akiket alkalmasnak látnak apának a későbbiekben,nehéz el hinni de tudat alatt ez megy.


Azt akartam ezzel mondani hogy nem minden nő a szépséget válassza.

2021. máj. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm szépen :) 🤗
2021. máj. 3. 02:58
 8/11 anonim ***** válasza:
3%
Persze más lenne ha gazdag lenne...ugye kérdező?.Akkor mar tudnád mit kellene tenni.
2021. máj. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 rohadtul nem érdekel senkinek a pénze.
2021. máj. 3. 03:40
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

az 5-ös nagyon jól le írta csak csatlakozni tudok hozzá,egyet érteni vele



Még annyit hogy ronda pasiként lehet jól esne hogy velem vagy de jobb meg tudni mi merre hány méter mielőtt bele élném magam egy kapcsolatba.

Nekem az jön le hogy te magad is rondának tartod,akár hogy nézzük ez már rosszul kezdődik,mindig ott lesz ez a kapcsolatban. Sajnos a barátságotoknak lehet vége mert ő már szerelmes talán olyan jelzéseket is adtál neki hogy elhitte bele élte magát hogy együtt lesztek. Így megmondani neki (csak legyünk barátok) talán még rosszabb mint ha eleve csak azok letettek volna. Már nem nagyon tudom mit is beszélek a lényeg hogy nem éri meg elkezdeni a kapcsolatot ha nem tetszik egy nagyon kicsit se.


egyébként nagyon meglepődtem hogy egy nő akár csak kis ideig fontolóra vegyen egy ilyen kapcsolatot.

2021. máj. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!