Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az, amit a Trónok harca...

Mi az, amit a Trónok harca tanított neked?

Figyelt kérdés
Nekem azt, hogy ha túl kedves vagy, azt a végén megbánod.

2021. dec. 22. 23:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

A 6. évad végéig volt benne logika. De egyszer már azelőtt is meghalt Jon, mielőtt másodjára is a falra száműzték. Akkor sem gondolt bele, hogy majd a sajátjai elárulják, amiért idegeneket engedett be.


Tywinnak is voltak szövetségesei. Cersei borított fel mindent, amit az apja addig felépített, na meg részben Tyrion.


De a kérdés nem ez volt, és még normális válasz nem érkezett, csak olyan, ami a sorozatot kritizálta, vagy ami szexuális.

2021. dec. 23. 12:26
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az volt, hogy mit tanított nekem és ezt is leírtam. Nem tudsz szöveget értelmezni?


Cersei csak felgyorsított egy folyamatot, ami amúgy is bekövetkezett volna. Az emberek elégedetlenek voltak a folytonos háborúskodás miatt. A Hegy és az emberei feldúlták a földeket, nem volt mit enni. És ezért mindenki a Lannistereket gyűlölte, mivel a legdurvább dolgokat ők követték el a háború alatt.

Azzal, hogy Cersei megengedte az új főseptonnak, hogy saját hadsereget állítson fel/toborozzan, csak megkönnyítette a dolgukat. De ez valamilyen formában megtörtént volna Tywinnel is, mert az embereket nyomorba vitték.

2021. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%
Hogy hogyan kizonzunk masokat.
2021. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és megérdemled a sorsod a pénzzel. Sajnáltalak, de egy így most már világos. Karma is a bitch.
2021. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi. Benéztem. Akinek én hittelek, annak 4 és fél zöldje van.
2021. dec. 23. 12:44
 16/21 A kérdező kommentje:
Egyébként csak azt az egyet jelentettem, és jogosan, mert nem volt értelme. Másét nem.
2021. dec. 23. 12:45
 17/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem bocsátok meg.

Próbálj jobb ember lenni.

2021. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem kell, csak leírtam, hogy hibáztam.
2021. dec. 23. 12:47
 19/21 anonim ***** válasza:

Lehet én is.

Akkor most megint sajnállak. :(

2021. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén, én ki nem állhattam a sorozatot. Túl színpadias, túl mű, túlzottan elk*rvult, erőszakos, nyugatias, agymosó amerikai szenny.


Viszont az írónak volt egy gondolata, ami megmaradt bennem. Valami olyasmit kérdeztek tőle, hogy mégis miért öli meg folyton a népszerű karaktereket. Aztán nemes egyszerűséggel elmondta, hogy háborúban bárki, bármikor meghalhat. Van ebben valami őszinteség, mert az idealizált történetekben mindig a jó győz a végén, holott itt már a sorozat elején kiírtak érdekes és nemeslelkű szereplőket.

2022. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!