Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez az új Pókember miért...

Ez az új Pókember miért ennyire menő?

Figyelt kérdés

Mást se olvasok az egész neten mint hogy hogy el vannak ájulva ettől az új Pókember filmtől meg azon belül is ennek a Tom Holland gyereknek az alakításától... Hát nem tudom. Az hogy a film sztorija katyvasz az egy dolog, az az MCU időutazósdijának a hibája, nem lehet egy filmre ráhúzni a vizes lepedőt.

Ami engem jobban zavar, vagy legalábbis szemeket meresztek rá, hogy a karakter és az azt játszó színész alakítása miért van ennyire felkapva? A karakterben semmi új nincs, Pókember kb. annyira lerágott csont már mint Batman, kétezerszer láttuk már mindkettőt, az alakítás szerintem nagyon gyenge, sehol nincs Tobey Maguire (amúgy szintén azért nem Oscar-díjas) Pókemberéhez képest, és még csak azt se lehet mondani hogy jóképű lenne a gyerek, olyan mintha még mindig 10 éves lenne, semmi férfias nincs benne mint a Vasembert, Thort, Lokit stb. alakító színészekben.

Akkor mégis mitől van ennyire felkapva, túlhájpolva, hogy már a Fekete Özvegyet is beelőzte például bevételben? Azért az klasszisokkal jobb volt, ezt szerintem mindenki elismeri...



2022. febr. 1. 01:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem Tom Hollandban ép az a jó, hogy fiatal, mert egy gimnazistát játszik. A Nincs hazaútban pedig nagyon jól átadta főleg a szomorú részeket
2022. febr. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Sírd el magad még párszor, hátha valahol megerősítésre találsz.

Fekeze özvegyet kb 3 nap után beelőzte bevételben. :D

Megint csak ideböfögött valaki egy sértődött kommentárt...

2022. febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Ez a te véleményed, de el kell fogadni, hogy nem mindenki gondolja így. Szerintem mind3 pókember Tobey, Andrew és Tom is nagyon jól hozták a szerepüket. Tom is nagyon jól játszott, szerintem mindent amit lehetett kihozott ebből a karakterből. Érdekes, hogy a polgárháború és a nincs hazaút között Peter egyre inkább rá van kényszerűlve arra, hogy minél inkább felnőtté váljon. Tom filmjei inkább egy pókember eredettörténetnek tekinthetőek, és éppen ezért az ő karaktere még tartogathat meglepetéseket.

Az pedig, hogy ki férfias ki nem szintén relatív. De azt ne feledjük el, hogy Tom 19 évesen játszotta el először pókembert, és most is csak 25 éves. Nem hasonlíthatjuk a nála 2x idősebb színészekhez.

2022. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerinted miért? Jaj. Tom Holland teljesen átlagos színész. Gyakorlatilag semmi nincs benne amitől ki kellett volna emelkednie egyetlen dolgon kívül. Ha megnézed Tom Holland rajongó táborát akkor láthatod , hogy körülbelül csak fiatal lányokból áll. Mondhatnánk véletlennek. Én viszont nem hinném. Ahogy Cameron Herrin esetében sem hinném , hogy véletlenül csak fiatal lányok akarják a börtönből kiengedtetni. Tom Holland nagy sikere egy dologra vezethető vissza: nagyon jól néz ki , mondhatni a mai fiatal lányoknak ő az ideális szépfiú. Azért kapja most sorra a film szerepeket mert a rendezők is tudják , hogy a tini meg fiatal lányok özönlenek a moziba.
2022. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Főleg azért van amit az előző válaszolók is leírtak.


A Fekete Özvegy is egy jó film volt, ha választanom kéne talán nekem is jobban tetszett mint az új Pókember film. Viszont Pókembernek alapból több rajongója volt, hiszen ott vannak a Tobey Maguire, Andrew Garfield, és Tom Holland rajongók, és szerintem mindegyikük megnézhette ezt az új filmet.


Megint más, hogy ez a film a többi Pókember filmmel (Andrew és Tobey-féle) is összekötötte az MCU-t, ami sokaknak tetszett.


Teljes mértékben tisztelem a véleményedet, hogy szerinted ez a film teljesen túlértékelt, de úgy tűnik a többségnek mégis csak ez jött be.


Ízlések és pofonok :'D

2022. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
A fekete özvegy nagyon gyenge film volt taskmasterböl nőt csináltak de hogy miért kellet egy eredetileg férfi karakterböl nőt csinálni azt ki nem állhatom. Kérdező és 5 ös válaszoló ti gondolom nem vagytok nagy pókember fanok hogy nektek a másik film tetszet jobban.
2022. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A másik kettő pókember szinésznek nincsenek tini lány rajongoi?
2022. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
6-os (5-ös vagyok) szeretem Pókembert is igazából, csak a Fekete Özvegy kicsivel jobban bejött. Ettől függetlenül az új Pókember filmet is imádtam
2022. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
64%

Szerintem Tom Hollandban ép az a jó, hogy fiatal, mert egy gimnazistát játszik. A Nincs hazaútban pedig nagyon jól átadta főleg a szomorú részeket


Jaj , te kis tinilány. Miért olyan nehéz nektek beismerni , hogy csak azért vagytok oda Tom Hollandért mert szépfiú? Meg ilyen béna érvet még életemben nem hallottam, hogy azért jó színész Tom Holland mert fiatal aki gimnazistát játszik. Szánalmas.A szomorú részeket meg bármelyik béna színész elő tudja adni. Csak be kell tanulni a szöveget meg úgy kell viselkedni ahogy a forgatókönyvben le van írva. Ezt még az utcáról berángatva bárki meg tudja csinálni.

2022. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó, neked mi bajod van Tom-mal de most tényleg? :D

Teljesen rendben van ha nem kedveled, de ez a gyűlölet ami az írásodból árad... Miért baj neked, hogy ő most felkapott?


Ha pedig ,,utcáról berángatva bárki meg tudja csinálni" akkor hajrá csináld meg:), láthatóan nagyon értesz a színeszi munkához, az ehhez a pályához szükséges kvalitásokhoz.


Rendben van, ha nem kedveled, nem kötelező. De ez úgy unblock minden színészre igaz, hogy néha emberek úgy tudnak fogalmazni velük kapcsolatban, mintha ismernék őket, és valami rossz tapasztalatuk lett volna a személlyel...Ez nem így van.. Híres emberek léteznek, ki többet, ki kevesebbet oszt meg a magánéletéből. Véleménye mindenkinek lehet, hiszen azt csak a látottak alapján lehet alkotni, de ilyen mélyről jövő gyűlöletet árasztó kommenteknek nincsen helye sehol, mert nem ismerjük őket... Az egy dolog, hogy te tehetségtelennek ítéled meg Tom Hollandet, szíved joga, de ez a te véleményed. Mások szerint van tehetsége, és okkal tart ott ahol.


Az meg, hogy "szépfiú" igen az, helyes, de ne csináljunk úgy, mintha ez Hollywoodban sosem lett volna fontos, és Tom lenne az egyetlen, akire rá lehetne aggatni a "csak azért vagy ott ahol mert jól nézel ki" jelzőt (persze csak ha valaki tényleg tehetségtelnnek titulálja).


Szóval konklúzió, én kedvelem Tomot, te nem kedveled, szuper. Engedd el, ne nézd a filmjeit, ne olvasgass róla cikkeket, és akkor remélhetőleg nyugodtan tudsz aludni:).

2022. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!