Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A következő Pókember már...

A következő Pókember már tényleg valószínűleg néger lesz?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 20:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt én is hallottam, hogy Tom Holland-el állítólag még 3 új film fog készülni, de utána tényleg megfog változni a nemzetisége Pókemebrnek?
2022. jan. 17. 20:29
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
A nemzetiségnek meg a rassznak közé nincs egymáshoz. És igen van fekete Pókember. Miles moralesnek hívják
2022. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Én támogatom a néger színészek térnyerését, sőt: King Kong-ot eleve feka színésszel játszattam volna el... :D
2022. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Ez még nem elég trendi. Majd ha transznemű, homoszexuális néger nő lesz, akkor lesz minden jó.
2022. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Az animációs filmben már Miles volt a főszereplő és a képregényekben is most ő az elsődleges Pókember.

Már csak a divatos polkorrektség miatt is valószínűleg benne lesz az MCU multiverzumában.

Utána meg ki tudja mi lesz.

2022. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Én azon csodálkozom hogy Tom Holland Peter Parkere helyett eleve nem Myles Morales karakterét hozták be. Ha ma kerülne be a MCU-ba Pókember tuti Myles lenne az mert elég népszerű karakter lett az elmúlt években.
2022. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
És igen, a divatos pc világban ez furcsa hogy mit keres még ott Tom Holland ha lehetne Myles Morales is :D
2022. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem majd fokozatosan fogják bevezetni a Miles Morales karaktert, mert ha egyből váltanának színesbőrű Pókemberre az túl éles váltás lenne. Eleinte lehet csak amolyan szárnysegédként fog feltűnni, mint a Marvel Spider-Man Playstation játékban, utána készült egy külön Miles Morales videójáték is. A Marvel Spider-Man 2-ben pedig már mindkét karakter főszereplő lesz.
2022. jan. 18. 07:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy Miles Morales aki "fekete" , mint Tom Holland.
2022. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én nem hallottam ilyenről. nemrég volt egy hír hogy tom holland otthagyja a marvelt, de most elvileg mégsem. Meg mivel a bosszúállók nagyrésze meghalt ezért valaki csak maradjon már
2022. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!