Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mást nem zavar, hogy az...

Mást nem zavar, hogy az Agymenők sorozatban kizárolag házhozszállított, meg készételt esznek dobozokból ?

Figyelt kérdés
Nagyon birom a sorozatot, de idegesít, hogy mindig dobozokból, zacskokból, műanyag evőeszközökkel esznek. Hogy nincs olyan, hogy levágnak egy szelet kenyeret, megvajazák megeszik, hanem csak országnevekkel jelölt ételeket rendelnek, és esznek. Egy pohár vizet sem készítenek, csak műanyag üvegből isznak.

2022. febr. 9. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, filmeken nem szoktam felhúzni magam.

Amúgy meg többször is van olyan rész, hogy Penny reggelit készít...

Mellesleg ha megnézel egy-két mondjuk TLC-s műsort, láthatod, hogy a kész kaja evése, illetve az egyszer használatos tányérok, evőeszközök használata egy bizonyos réteg életében teljesen normálisnak minősül. Sajnos.

2022. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehigynem.

Csinaltak már Bundás kenyeret. Penny. Sheldon meg kidobta, mert zabkasa nap volt.

Sheldon is főzött Amynek a szülinapjára.

Pohárból is ittak, bort tuti.

2022. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában meg némely Ázsiai országban abszolút alap, hogy orrba-szájba ilyen kajákat esznek. Egyre több helyre tör be ez a stílus, mert ugye mindenki rohan, így egyszerűbb út ez, mintsem kaját készíteni.
2022. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Es így van, azzal a réteggel.


Engem az is zavar, hogy taxiznak filmeken, nkncs autójuk, de van, ahol így praktikusabb

2022. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Dehogynem csináltak, nem dehogynem zavar...nem zavar.
2022. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem, az jobban zavar, mikor megy egy ismétlés a régebbi részekből, akkor érződik, hogy mennyivel agymenőbb volt a sorozat, mint később.
2022. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Amerikában a legtöbben kiszállított kaját esznek, a legtöbb amerikai nem főz, sok ember életében nem is látott nyers alapanyagot (pl paradicsomot).
2022. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Engem marhára nem érdekel, ennél magasabban van az ingerküszöböm.
2022. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem zavar. Az viszont igen, hogy a Jóbarátok sorozatban senkinek nem volt normális munkája, mégis méregdrága lakásokban laktak New York közepén. És nem aggódtak a munkanélküliség, meg a pénztelenség miatt, hanem inkább egész nap a kávéházban hülyéskedtek, meg nevetgéltek.
2022. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Engem az zavar hogy tele van pakolva általában a kajás tál (doboz vagy mikor a munkahelyen esznek tányér jól megpakolva) és nem esznek hanem turkálják csak. Tudom hogy a felvétel miatt nem lehet hogy fogyjon a kaja de akkor is idegesítő hogy csak felette beszélgetnek
2022. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!