Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem van brutálisan...

Csak szerintem van brutálisan túlértékelve a Pókember: Nincs hazaút?

Figyelt kérdés
Jelenleg is 8,7 az értékelése IMDB-n, ami szerintem röhej kategória. Közel sincs a legjobb Marvel filmek között. Csomószor nagyon kínos volt az egész film, a moziban se röhögtek sokan az erőltetett poénokon amivel tele rakták...Az mentette meg a filmet, hogy visszahozták a régi szereplőket, de szerintem belőlük is sokkal több mindent ki lehetett volna hozni ennél. Az a helyzet, hogy a Marvel a Végjáték óta folyamatos mélyrepülésben van...A különálló filmek közül talán a Thor: Ragnarok volt az utolsó ami tényleg egész jól sikerült és ültek is a poénok. Nekem nem jön be ez az állandó "viccelődés", a történet rovására megy...

2022. febr. 22. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Pont a raknarök volt a leggagyibb. Mind közül. Remeljuk a thor 4 .végre helyreteszi a dolgokat:)
2022. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is túl van értékelve. Szerintem Cringe volt az egész film
2022. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1, nekem a Ragnarök még tetszett, de valóban voltak ott is gyenge poénok.


2, szerintem is...

2022. febr. 22. 10:00
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Elég bénára sikerült
2022. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még az új Pókember filmek között is a leggyengébb szerintem.
2022. febr. 22. 12:33
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon gagyi, az eddigi leggyengébb Marvel film. Szerintem is borzasztóan túl van értékelve, ahogy a főszereplő gyerek is.
2022. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Jobb mint a második része
2022. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Pont hogy ez volt a legjobb pókember film a mostaniak közül én inkább a homecomingot tartom gyengének ha meg kérdező ha neked túlértékelt meg hogy a végjáték óta mélyrepülésben van a marvel az a te bajod ne nézz akkor marvelt hogy ha nem tetszenek a mostani filmek belöle.
2022. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!