Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudta Grindelwald,...

Honnan tudta Grindelwald, hogy a bodza pálca Dumbledore-al van eltemetve?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy ez valami hagyomány hogy a varázslót a pálcájával együtt temetik el, viszont akkor Voldemortnak is tudnia kellett volna hogy hol van. Mit gondoltok róla?

2022. ápr. 18. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Voldemort nem tudta hogy Dumbledore-nál van. Az utolsó infója az volt hogy Grindelwaldnál van, belőle kiszedte hogy Dumbledore elnyerte tőle. Utána vagy tippelt, vagy tényleg ez a szokás.
2022. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A film hülyesége. Grindelwald a könyvben nem is mondta el neki, hogy Dumbledoreé a pálca, Voldemort maga találta ki. A temetésén pedig rengetegen voltak, nyilván eljutott Voldemorthoz az információ.
2022. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
a film ebben is eltér a könyvtől, a könyvben meg öli grindelwaldot amiért az nem árulja el hol a pálca
2022. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy emlékszem, szokás is a pálcával eltemetni a varázslókat.

És én is úgy emlékszem, hogy a könyvben Grindelwald (mivel állítólag addigra meg is bánta már, amit tett), nem segített Voldemortnak.

2022. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, a könyvben Grindelwald nem mondja el a dolgot Voldemortnak, ezért az megöli. Utána Voldemort maga találja ki, hogy biztos Dumbledore elnyerte tőle, és vele együtt van eltemetve. Szerintem ez egyébként a könyvben is butaság, mert Voldi Grindelwald meglátogatása nélkül (ahol nem szerzett semmi infót) is tudhatta, hogy Dumbledore győzte le anno, így korábban is kitalálhatta volna, hogy elnyerte tőle.
2022. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!