Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket ez nem zavar az új...

Titeket ez nem zavar az új filmekben/sorozatokban?!

Figyelt kérdés

Akárhányszor megnézek egy új filmet az esetek 70-80 százalékában a nők mindig a megmentők és a legkeményebb karakterek.

Abszolút nem tartom reálisnak, persze vannak kivételek.

De ezekben az újhullámos filmekben mindig találkozik vele az ember szuperhősös, kaland és akciófilmekben egyaránt.


Régen Stallone és Arnold mentette meg mindig a nőket, most pedig fordult a kocka. Titeket nem zavar?!


Na meg ott van a folyamatos melegség megjelenítése is.

Mint például az új Örökkévalók-ban. Most komolyan... mit tett hozzá a sztorihoz, hogy az egyik örökkévaló meleg párkapcsolatban él, ráadásul egy gyerekkel az oldalukon.

A fiatalok fejét teljesen el fogja ez csavarni és bár nincs gyerekem (épp ezért valószínűleg nem is lesz), unokaöcséimet és unokahúgaimat igenis féltem ettől. Hiába kapnak normális nevelést, ami tartalmazza az erkölcsi és biológiai normákat, mégis ez a sok tartalom, amit fogyasztanak, teljesen elferdíti a személyiségüket.


Nektek mi a véleményetek?



2022. máj. 7. 15:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%

Ez ugyanaz mint a feministak😆

Nem egy anyaotthonnak adakoznak, vagy ugyvednek tanulnak hogy eliteljek a noveroket, stb

Hanem felvonulnak egy szal csocsben mert "nehogymar a ferfiaknak lehessen nekunk ne!!" Mindezt annak erdekeben, hogy komolyan vegyek oket.😀

2022. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha jól van kiviteleze az adott film, nekem is kifejezetten tetszik, ha nő a főhős és a melegek sem zavarnak. Tetszik, hogy végre egyenlően bánnak a nőkkel és a melegekkel is. Szerintem ugyan annyira van joga egy nőnek is "férfiasan" hősködni mint egy férfinek és ugyan úgy szíve joga valakinek a saját neméhez vonzódni, mint az ellentéteshez.

Írom ezt hetero fériként!

2022. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Joga van, csak neha eroltetetten jon le
2022. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20%

Engem egyedül a mary su-k akasztanak ki vagy egy olyan filmbe bele ültetni a melegséget, feminizmust, rasszizmust ahova nem való ilyen pl a star wars mi a f@szom köze van annak a filmes univerzmunak ahhoz hogy a földön ebben a világban a nők miért küzdenek? Engem csak ez a női karakterek túl tolás zavar hogy ők egyből értenek mindenhez IS tapad rájük az összes férfi még ha bűn ronda is, legyőz bárkit, bármikor, bárhogy és sose hibázik.


Egy tomb raider-nél vagy a régebbi star wars-knál megértem ha egy nő erős de ezekbe általában előtte egy hatalmasat bukik amiből aztán egy fárattságos nehéz úton keresztül jut fel arra a szintre amit az újabb filmekben a főszereplő szexista, férfi gyűlölő, tökéletesen nő rögtön tud de hogy honnét sz*pta ki azt nem tudjuk

2022. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Zavarnak a nők 🤣🤣🤣
2022. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!