Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az emberek miért dobnak el...

Az emberek miért dobnak el maguktól olyan filmeket, sorozatokat, amiknek tök jó, kreatív sztorija pusztán azért mert van benne egy meleg/leszbikus/transznemű szereplő?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 19:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
25%
#50: Nem éppen. Unalmas már a többségnek is a b*zi Superman, a kopasz, feka királynő, meg a többi zöldség.
2022. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
5%

A "többségnek", akik mindenfélét összehazudnak, hogy ezzel igazolják a rasszizmusukat, vagyis az alt right trollok.

Továbbra sem sikerült bizonyítékot mutatnod arra, hogy valakit azért castingoltak, mert fekete. Ellenben egy diplomás, díjakat nyert színész, aki kiérdemelte a filmszerepét.

2022. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
34%
#52: Figyelj, ha ti vagytok a többség, akik szerint jók a kvóták, néger kell fehér szerepre, homókkal kell teletömni a filmeket stb., akkor mi a gond? Akkor hatalmas nézettsége lesz a woke-filmeknek, és mindenki nagyon szeretni fogja őket, nem?
2022. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon jól teljesítenek ezek a filmek (egyik sem woke egyébként), csak a rasszizmusoddal van a gond.
2022. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
72%
#54: Sajnos megint tévedsz: [link]
2022. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
48%

55. Egy újabb alt right hazugság, köszi.

Nem a netflix már az egyetlen streaming csatorna: disney+, paramount+, amazon, hbo max, epix, peacock, apple tv stb. Teljesen normális, hogy az emberek nem tudják mindet fizetni (főleg az áremelkedések mellett) és ezért csökkenni fog az előfizetők száma, hiszen sokkal több streaming csatorna között oszlanak meg a nézők. És korábban pl. valaki Daredevil miatt fizetett elő netflixre, az most a disney+-ra fog, hiszen a sorozat oda került át.

[link]

Plusz:

"In March, Netflix suspended its services in Russia due to its war on Ukraine, cutting off around one million subscribers in the country."


De érdekes lehet egy olyan alternatív alt right valóságban élni, ahol mindennek az oka a fekete és meleg emberek.

Csak kár, hogy mese habbal.

2022. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
34%
#56: Te élsz alternatív woke valóságban, csak nem veszed észre.
2022. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
48%

Továbbra sem vagyok woke. A woke nem ezt jelenti.

Illetve tudom, az alt right szerint mindenki woke, aki nem utál egy filmet, mert szerepel benne egy fekete vagy más, akit valamiért utálnak vagy esetleg oltásellenes sem vagyok és akkor lehet woke vagyok (mióta az alt right magáéva tette az oltásellenességet, azóta az is woke, akinek megvannak a kötelező oltásai). Szóval már nem tudom követni, hogy ki a woke.

Na mindegy, az alt right és a woke mindkét oldal legrosszabbjai szerintem.

2022. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
50%
#58: Ha nem lennél woke, nem örülnél a kvótaniggerizmusnak.
2022. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
92%

59. Aha.

Nos, én örülök neki, hogy több színész, rendező, forgatókönyvíró vagy más kreatív ember kap lehetőséget, mint korábban, mert így a nézőknek is nagyobb a kínálat. Azaz van miből válogatni és ez tetszik.

2022. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!