Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a filmötletről?

Figyelt kérdés

A történet arról szólna, hogy egy férfi teljesen elizolálja magát a külvilágtól. Mindig otthon van, minden dolgot megrendel (még a napi bevásárlást is), olyan munkahelye van, amit internetről tud végezni, és úgy általában a napja nagy lm az ő leépülését mutatná be. A történet végén meghalna a főszereplő. Ez inkább ilyen művészfilm lenne


Az egész filmben csak ő szerepel, egy helyszínen játszódik a film (az otthonában), így alacsony lenne a költségvtése.



2022. jún. 15. 04:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
De meríteni lehet jól is. :)
2022. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem még jó is kisülhet belőle, bár én inkább elvinném a pszichológiai thriller vonalra. Például beleszőném azt amit mostanában hallok innen onnan, hogy vannak akik a saját kepzeletbeli világukba menekülnek és ott élnek.


Meghalni pedig bármiben lehet, talan Dél-Koreaban történt hogy valaki 2 napig folyamatosan online játekozott egy kávezoban, kiment a wc-re és meghalt. Talán az enedgiaital is mintha szóba került volna, de lenyegében halálra jatszotta magát.

jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen film mostanában: A bálna. Elég unalmas volt. Az egyedüli érdekes az volt benne, ahogy Brendan Fraser eljátszotta a dagadt pasit. Talán Oscart is kapott érte, de nem biztos. Nem is néztem utána, mert nem érdekel.
jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem ez a film baromira tetszene úgy, hogy a film első fele erről szólna, hogy kísérteties, sötét hangulatban bemutatná a fickó életét, de kiderülne, hogy halálos beteg. És amiért az összes régi ismerőse elért valamit, ő meg semmit, fogná magát és az összes vagyonát, feladná addigi életét és otthonát, és az utolsó néhány hetében elmenne oda, ahol még sose volt. Nem messze, de idegen helyekre, új érzések után.

Kerülné a feltűnést és a tömeget, de mégis az élet összehozná őt néhány olyan emberrel, akik ugyanolyan "szerencsétlenek", mint ő. Szóba elegyedne velük, kialakulnának érdekes párbeszédek az életükről.

Nem vígjáték lenne, egy magányos utazás olyan helyekre, ahol kevés ember szerepel, és azok az emberek is olyanok, akiket nem kímélt az élet. De meglátják egymásban az értéket és hogy hiányzik mindegyikőjüknek valami, amit egymásban felfedeznek, ahogy elmesélik a múltjukat. Ez alatt nem szerelemre gondolok, hanem hogy egy érzés, az ember nincs egyedül.

A film végén meghalna a főszereplő, de ebbe a néhány emberbe mégis maradandó emléket hagyna, és azt a kis időt nem felejtik el, amit vele töltöttek.

Nem tudom, mennyire tetszik ez az embereknek, de ahogy elolvastam az itteni sztorit, nekem rögtön ez jutott eszembe, amit le kellett írnom. Valami ilyesmi filmet én most nagyon megnéznék. Biztos vannak ilyen filmek, ha tud valaki hasonlót, szívesen venném. :)

jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!