Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Interjú...

Mi a véleményetek az Interjú a vámpírral előzeteséről? Jó sorozat lesz?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a legjobb adaptáció, szóval azt nem is kérdezem. Szerintetek hű lesz Anne Rice szellemiségéhez?

https://www.youtube.com/watch?v=zUJzJxsA654



2022. júl. 24. 15:47
A kérdező szavazást indított:
jó érzésem van a sorozattal kapcsolatban
nem tudom ennyiből eldönteni, lehet jó és lehet rossz is
nem győzött meg túlságosan, bizonytalan vagyok még
eretnekség, Anne Rice munkásságának meggyalázása
13 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon várom, remélem nem cseszik el! Imádom a Vámpír krónikákat, Lestat a kedvencem! 🤣
2022. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én is. Plusz imádom, hogy annyi vámpíros tartalom jön most 2022/23 környékén, mint máskor tíz vagy húsz év alatt.
2022. júl. 24. 18:01
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a mennyiség nem feltétlenül a minőség garanciája, de reméljük, hogy jók (is) lesznek.
2022. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég semmitmondó, engem nem csigázott fel, pedig a könyvsorozatot szeretem.
2022. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Látom, a kötelező polkorrektségi hiszti itt is megvan. Nem hiteles egy eredendően rabszolgatartó világban játszódó sztoriban megváltoztatni a szereplők bőrszínét. Claudia gyermeki mivolta az eredeti történetben fontos volt, de itt.. Arcul köpése az eredeti sztorinak, már látszik, fontosabb volt nekik az aktuális trend mit az eredeti történet. A hisztérikus ordítás se tette vonzóvá a rövidke részletet.
2022. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül volt fontosabb. Én olvastam interjút a denofgeeken a sorozat készítőjével és azt mondta, hogy azért változtatta meg a korszakot és Louis eredettörténetét, mert nem érezte elég kvalifikáltnak magát ahhoz, hogy azt a korszakot kezelni tudja.

A készítő egy fehér férfi és nem mer ezzel mit kezdeni, mert fél attól, hogy nem kap több munkát (szerintem). Ezért nem érinti a rabszolgaság témáját.

Claudia megváltoztatása lehet szintén hasonló kreatív döntés volt. Ha jól emlékszem a könyvekben Claudiát az is frusztrálja, hogy soha nem érezhette meg milyen a szerelem és a szex. Mert örökre egy kislány testébe van zárva, aki pedig beleszeret, az valószínűleg pedofil. Szóval ha a készítő nem mert a rabszolgaság témájához nyúlni, akkor nyilván problematikus neki az igazi Claudia személye is.


Én ezeket inkább olyan döntéseknek látom, amiket nem a trendek miatt hoztak, hanem azért, mert a csatorna, a készítő egyszerűen nem meri bevállalni.

Lehet persze mondani, hogy az agresszív politikai propagandák miatt nem merik megcsinálni az eredetit, de ők maguk nekem nem tűnnek politikai aktivistának.

2022. júl. 26. 15:47
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
"mert nem érezte elég kvalifikáltnak magát ahhoz, hogy azt a korszakot kezelni tudja." Akkor ne vállalja el a munkát, ne torzítsa totálisan a könyvet.
2022. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ne fogják rá hogy az interjú a vámpírral csinálják meg filmben, mert nem. Maximum egy harmatgyenge koppintásnak hívnám. Hogy úgy mondjam: kiszanálják a könyv hírnevét hogy eladják vele a vacak filmjüket. Magyarán átbasszák, megvezetik a mozinézőket.
2022. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*kihasználják
2022. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Most elképzeltem, hogy ennyi erővel az egri csillagokat átteszik kétszáz évvel későbbre, mert a rendező nem "kvalifikált" hogy a háborús időszakot kezelje... ne rendezzen ha nem képes rá.
2022. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!