Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Interjú...

Mi a véleményetek az Interjú a vámpírral előzeteséről? Jó sorozat lesz?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a legjobb adaptáció, szóval azt nem is kérdezem. Szerintetek hű lesz Anne Rice szellemiségéhez?

https://www.youtube.com/watch?v=zUJzJxsA654



2022. júl. 24. 15:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
"Ha jól emlékszem a könyvekben Claudiát az is frusztrálja, hogy soha nem érezhette meg milyen a szerelem és a szex." És ez igen fontos része volt a személyiségének, és a motivációjának.
2022. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Az Egri csillagokkal nem az lenne a probléma, hogy háborús, hanem az, hogy kik között van a háború.

Már ezen az oldalon is olvastam magyar muszlimtól olyat, hogy problémásnak tartja, hogy egy olyan regény kötelező olvasmány, amiben muszlimokat ölnek. És igen, az Egri csillagokról beszélt.

Azt kell megérteni, hogy a kontextus is teljesen mindegy. Aki erre van ráállva, az az Egri csillagokban is csak azt fogja látni, hogy muszlimokat ölnek. Nem fog számítani, hogy mikor és miért.

Ahogy Louis karakterében is azt fogja látni, hogy egy rabszolgatartó ültetvényes. Nem fog számítani az, hogy Louis emberként olyan korban élt, ahol ez volt a normális vagy vámpírként a fekete rabszolgára és a szabad fehérre is ugyanúgy tekint.

Itt a politikai légkörrel, az emberek hozzáállásával van a gond, akik nem tudnak elvonatkoztatni.

Ma hitelesen senki nem merné adaptálni Anne Rice könyveit, lehet akármilyen szakértője a regényeknek vagy egy bizonyos kornak. Szétszednék.


Persze nem mondom, hogy szeretni kell a sorozatot. De én nem őket tartom a hibásnak. Ha lenne ilyen lehetőségem, akkor én is élnek vele és nem vállalnék kockázatot. Inkább bukjon a sorozat, csak kapjak még munkát.

2022. júl. 26. 16:35
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
"Már ezen az oldalon is olvastam magyar muszlimtól olyat, hogy problémásnak tartja, hogy egy olyan regény kötelező olvasmány, amiben muszlimokat ölnek. " Aha, amiben muszlimokat ölnek, és nem ők gyilkolják végig fél európát.. akkor hamisítsuk meg a történelmet hogy az álszent emberkék önérzete ne sérüljön.
2022. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
"Ma hitelesen senki nem merné adaptálni Anne Rice könyveit" Elég szégyen, és a rajongók idiótának nézése.
2022. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
"Inkább bukjon a sorozat, csak kapjak még munkát." Már miért kapna ha szara munkája eredménye?
2022. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ez nem a történelem meghamisítása.

De akik a mai trendi popkultúra(?) fogyasztói, azokat ez felidegesíti, ezért nem csinálják.

Nem hiszem, hogy idiótának nézik a rajongókat.

Csak azért, mert nem hű adaptáció, attól még lehet jó sorozat. Szerintem nem a könyvek alapján kéne megítélni.

2022. júl. 26. 16:49
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Oké, fogtam hogy neked tetszik. Szerintem meg ne állítsák egy filmről hogy könyvadaptáció ha arcul köpik. Egy kiskamasz írta sztorinál még érthető hogy letojja az alapot amiből dolgozik: valakinél aki ebből él szánalmas. És de, a tegyünk úgy mintha a muzulmánok cuki jófiúk lettek volna, nem barbárok akik gyerekeket hurcoltak el adó gyanánt, és a csecsemőtől az öregekig mindenkit leöltek ,az a történelem meghamisítása. Az egri csillagok meg nem csak egy könyv, hanem a valóság. A méltatlankodó elvakult személélet már eleve az is bizonyítja, hogy az a zavaró az egri csillagokban hogy muzulmánokat öltek, holott ők voltak az agresszorok-erre valahogy nem ugrott...


"De akik a mai trendi popkultúra(?) fogyasztói, azokat ez felidegesíti, ezért nem csinálják." Érdekes, én csak olyanokat ismerek akikek a most divatos idióta torzítások szúrják a szemüket. Maximum a butácska tiniket zavarja ha nem állítanak be másnak egy korszakot mint ami volt

2022. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
" a politikai légkörrel, az emberek hozzáállásával van a gond, akik nem tudnak elvonatkoztatni." Mitől? Hogy szarnak az eredeti művekre, és valami lightos hulladékká aljasítják, mert az eladható?
2022. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen múltból visszahozott dolgok ritkán sikerülnek jól.
2022. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!