Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tartják sokan a csodálat...

Miért tartják sokan a csodálatos Pókembert olyan rossz film(ek)nek?

Figyelt kérdés
Nekem inkább az új Tom Holland féle nagyon rossz, sokkal jobban preferáltam az előzőt ..
2022. júl. 31. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Kik azok a sokan?
2022. aug. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy azt vágod, hogy ugyanazt csinálod, amit a kérdésedben feltettél?!


"Miért tartják sokan a csodálatos Pókembert olyan rossz film(ek)nek?"


Akkor én visszakérdezek.

Miért tartod nagyon rossznak a Tom Holland Pókember filmeket?


NULLA érvet hoztál, teljesen irrelevánssá válik így a kérdésed...


Amúgy meg nekem sem tetszik az a 2 film. Semmilyen szempontból sem jobb szerintem, mint a Tobey Maguire-ös trilógia és nem sokkal utána jöttek ki ezek. A Tom Holland Pókember filmjei pedig tartalmaztak új dolgokat, bírom a színészt is ebben a szerepben + egy univerzum része, így logikus is volt, hogy behozzák. Én személy szerint a Csodálatos Pókember filmeket feleslegesnek tartom. 1x láttam mindkettőt és semmi nem fogott meg igazán. Ha nem lett volna előtte nem sokkal egy másik trilógia akkor azt mondom oké.

2022. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Ízlések és pofonok, bár az Andrew Garfield Pókember filmek objektíve tényleg rosszak. Az első film egész okés, de túl magasra tették a lécet az előző filmek és a főgonosz sem valami ikonikus.

De a második film tényleg rossz. A zene választás nem jó, sokszor lassú zenét vágtak be harcjelenet alá és pörgős zenét beszélgetés alá. A kameramunka sem éppen a legjobb, főleg a végső Electro harcnál, itt is elég semmilyenek a gonoszok és nagyon érződött rajta, hogy ez csak egy kitöltő film, ami csak egy harmadikkal nyer értelmet, amit nem kapott pont azért mert magában nem állja meg a helyét.

Ettől függetlenül te szeretheted ezt és utálhatod azt, de a kritikákat el kell fogadni.

2022. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
36%

Szerintem is szarok.

Pókember ből egy mini vasembert csinlaltak

2022. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet lepontozni,de így van. Előző voltam.
2022. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!