Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet tudni arról valamit,...

Lehet tudni arról valamit, hogyan folytatódna a Csodálatos Pókember?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnáltam, hogy Pókember átkerült az MCU-ba, és végül nem lett folytatva a Csodálatos Pókember :/. Pedig annyira érdekes volt. Különösen a Peter szülei körüli rejtély. Nem lehet tudni, mi lett volna? Esetleg képregény formájában?

2017. júl. 8. 12:22
 1/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
Nem lehet tudni, de ajánlom digyelmedbe az új hazatérés filmet. Kétség kívül az eddigi legjobb pókember film.
2017. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont a megnézése után írtam ki a kérdést, mert csak az járt a fejemben, hogy inkább folytatták volna a CSP-t, minthogy ezt a... szóval nem tetszett a film :'D.
2017. júl. 8. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


imádtam a csodálatos pókember szériát, de személy szerint örültem hogy ez a film nem készült el soha.


mi nem tetszett a hazatérésen kérdező?

2017. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
Lol na ezt a nevetséges plotot olvasva egy áldás, hogy a Marvel magához vette pókit.
2017. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nehéz megfogalmazni... Nem tetszett az, hogy Póki annyira Vasemberesítve lett azzal a ruhával. Nincs neki szüksége rá, sose volt. Mindig a saját erejéből oldotta meg a helyzeteket. Valahogy az egészet nem hatotta át számomra a "Pókember-érzés". Nem éreztem azt, hogy egy Pókember filmet nézek. Hiányoztak az olyan jelenetek, amikor csak úgy Tarzanként cikázik a magas épületek között. Hiányoztak az epic zenék, a látványos harcok (ezzel azt mondom, nem voltak elég látványosak. és nem, nem vagyok olyan, akinek csak a látvány a lényeg - de egy szuperhősfilmnél akad mit elvárnia az embernek). Úgy gondolom, Vulture-t nem használták ki rendesen. Sokkal több lehetőség rejlett volna benne harc(ok) terén. Nem tetszett továbbá, hogy ellőtték azt a klisét, hogy a szeretett lány apja a nagy gonosz. Maga a szeretett lány sem tetszett - ki a fx volt az?! XD Se Mary Jane, se Gwen... legalább említették volna meg az egyiket (az egyik amit a legjobban vártam a filmben, hogy vajon melyiket fogják használni). Még mindig nem volt egy utalás sem a Shield-re vagy a Netflix-es sorikra. Annyira nyomják, hogy "jaj egy univerzumba tartoznak", a sorozatokban mennek az utalások a New York-i idegenháborúra meg a karakterekre, de ezt a filmek még mindig nem viszonozzák. Coulson is hiányzott, ehelyett berakták azt a pasast.. Végezetül, sokszor unatkoztam a film alatt és elkalandozott a figyelmem, nem kötött le. Így hirtelen más nem jut eszembe. Sok negatívumot felsoroltam, de volt azért ami tetszett is benne. Tetszett, hogy nem eredettörténetet kaptunk, maga Vulture szerepeltetése, egy újabb klasszikus villaint láthattunk a nagyképernyőn, a legtöbb poén, az, hogy végig igyekezett a film realisztikusnak mutatni a szuperhőslétet - pl. nagyon bírtam azt a jelenetet, amikor mutatták, hogyan öltözött át egy sikátorban, nem pedig csak egyik pillanatban fut, másikban már rajta a szerkó. Olyan emberközelivé tette :D. A tanárt és a Zendaya által alakított karaktert is bírtam.

Szó mint száz, nem mondom, hogy "rossz film", de az eddigi Pókember filmek közül ezt szerettem a legkevésbé. Míg a többit számtalanszor láttam, ezt nem biztos, hogy megnézem még kétszer az életemben :/.

2017. júl. 8. 20:32
 6/10 LeonScottKennedy ***** válasza:

#5

[SPOILERES KOMMENT, AKI NEM LÁTTA A FILMET NE OLVASSA]


Mary Jane végig benne volt a filmben, a végén mondja az emós csaj, hogy "a barátaim csak MJ-nek hívnak", gondolom ez átugrotta a figyelmedet, vagy csak nem vágtad a rövidítésből.

Nekem személy szerint nagyon bejött a szerkó, Peter és Karen (Gépcsaj / Suit Lady) beszélgetései nálam ütöttek, remélem majd az Infinity Warban és a Spider-man 2-ben is hozza a formáját :). És egyébként meg gondolj bele, már a Csodálatos Pókemberben is technológiával lett megoldva a hálóvetés, ez itt csak szimplán tovább lett fejlesztve Tony Stark stílusban. Nekem átjött a Pókember hangulat, mellékesen ezt talán nem tudod, de a Bosszúállók szálat kivéve, ez a film áll a legközelebb az eredeti képregényes pókemberhez, ha a főszereplő korát és személyiségét nézzük, szóval nálam ezért plusz pacsi a Sony - Marvel bandának. De még azt sem lehet mondani, hogy túl lettek volna tolva a Bosszúállók, Tony Stark mindig csakis akkor jelent meg, amikor a sztori indokolta, sosem tolta csak úgy a képünkbe a film. Szóval nem igazán értem az ellenszenvedet a film iránt. Nálam eddig Tom Holland hozta a legemberibb, legkarakteresebb, "legpókemberesebb" pókembert.

Keselyűvel pedig szintén nem volt bajom, én mindig libabőrös lettem, amikor megjelent, bár ehhez nyilván az IMAX is hozzátett, azért mégiscsak más élmény nagy vásznon nézni. Az akció szerencsére nem lett túltolva, én nem hiányoltam semmit. Az egyetlen dolog a filmmel kapcsolatban, amiben egyetértek veled (az általad írt pozitívumokon kívül), hogy a zenék szerintem is ingerszegények voltak. A korábbi filmeknél már az intrónál libabőrös lettél attól a jellegzetes, erőteljes pókember dallamtól, ami innen sajnos hiányzott, és valami sokkal könnyedebbet tettek a helyére, ezt sajnáltam, hiányoltam.

2017. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

LOOOL :D. Emlékszem arra, hogy azt mondta "a barátaim csak... hívnak" de nem értettem/figyeltem, hogy mit mondott :DD. Így már más a helyzet.

A hálóvetés az még elmegy, de a ruhába beépített szuperkomputer különböző üzemmódokkal stb már túlzás. És épp ez az, hogy "Tony Stark stílusban". Inkább Tony-Spider, mint Spider-man :S.

2017. júl. 8. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:

sajnálom hogy nem élvezted annyira, nekem nagyon átadta a képregények hangulatát. Főleg most hogy civil wart olvasok amiben szintént megvan az úgymond apa-fia kapcsolat Peter és "Mr Stark között.") Továbbá abban is tony készítette neki a ruhát ami eléggé vasemberesítve volt már a neve is Iron-Spider,(a film végén is meglepődtem rajta) tetszett hogy a ruha funkcióit felfedezgeti mint a képregényben. Bár azt meg kell hagyni a képregényes alapruha valóban nem olyan hiperszuper de az meg betudható annak hogy a lowbudget ruhája is benne volt a filmben.


Culson-t meg a többi sorozatos karakter ne nagyon várd mert nem jutnak a rendezők megegyezésre ezt illetően. Szóval ezért van az hogy a sorozatban beszélnek a filmről de a filmben meg sincsenek említve. A netflixesek szerződése úgy szól hogy ha esetleg hívják őket a filmes szereplésekre akkor menniük kell. Megértem hogy téged is frusztrál a dolog, engem is mint rajongót de ezt szerintem nem kell feltétlen a Pókember hibáihoz sorolni, inkább a filmes univerzum fejesei a hibásak.



e

2017. júl. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem az előző pókember nem hiányzik. Ez a mostani nem akkora nagy durranás, ahogy leírják, de sokkal ígéretesebb, mint az elődei. Nagy valószínűséggel a csodálatos többet nem kerül képernyőre szal el lehet felejteni. Viszont a telcsis dallam tényleg fülbemászó volt. :D

SPOILER

Amit hiányoltam ebből, hogy át lett ugorva az a rész, például hogy hogyan lett Peter-ből pókember. De pozitívum, hogy ebben a filmben Peter nem huszonvalahány évest játszik átugorva pár évet és a főgonosznak is emberibb okai vannak, de nem tolja túl a talicskát. Kíváncsi vagyok a folytatásra.

2017. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LeonScottKennedy ***** válasza:

#9:

Köszönöm, de én nem kérek még egy eredettörténetet, láttunk már eleget. Pókember a világ egyik legközkedveltebb szuperhőse, minden egyes ember ismeri a sztoriját, így ez egy nagyszerű döntés volt, hogy átugorták. Na meg történetileg a Polgárháború után járunk, szóval nem is tudom hogyan oldották volna meg, de voltak benne említések, utalások mindenre.

2017. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!