Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a kérdés a Miraculous...

Ez a kérdés a Miraculous rajongókhoz szólna! Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Szóval elkezdtem szerkesztéses-edites videókat készíteni Miraculous témában. Az első amit ki akartam rakni, egy fanmade 6. évad intro. Nem valami keveset dolgoztam vele, és 1-2 dolgot nem sikerült úgy megcsinálnom ahogyan azt terveztem, de összességében elégedett voltam vele. Sőt, nagyon elégedett. Aztán, amikor már töltöttem fel a videót akkor realizálódott bennem hogy mit csináltam...


Ugye az eredeti főcímben is van egy rész, amikor Marinette képzeletbeli "falát" mutatják képekkel a barátairól. Ez így eddig oké, én ebből csináltam egy teljesen új verziót, amin szerepelnek cetlik is a képek között. Olyan Easter-eggekkel mint például:

"Randi Adriennel az Eiffel toronynál" (persze angolul)


Na és van köztük egy olyan is, hogy

"Matek PPT, 09.11.".

Ez a dátum amit választottam teljesen random volt, csak most esett le hogy a lehető legrosszabb amit kitalálhattam volna... Tényleg nem vettem észre napokig. Ha ezt pár ember megnézi és észreveszi akkor engem szétszednek, és még csak nem is álmodhatok arról hogy a csatornám lesz olyan felkapott mint Chikara-é vagy mondjuk AstrixTube-é. De azt sem akarom hogy kárba vesszen mert nem egyszer próbálkoztam korábban ilyesmivel, de eddig ez a legjobb edit amit csináltam. Le is privátoltam gyorsan a videót, csak linkkel lehet megnézni, ide be is rakom:

[link]


Szerintetek ettől még kitegyem? A képet előre megszerkesztettem, és úgy raktam be a videószerkesztőbe, tehát ha ki akarnám javítani akkor teljesen újat kell szerkesztenem.



2022. aug. 23. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért baj. Valami belső sorozatos infó, vagy csak 9/11 miatt érzed rossznak? Ennyire azért nem veszik komolyan, tilos szeptember 11-et megemlíteni, mert az rosszat jelent. Ha nem írod le a kérdésben hogy ez baj, hanem csak megmutatod az intrót, valószínűleg az emberek nagy többségének le sem esne a hasonlóság, de ha mégis, azt sem tartaná direkt célzásnak.
2022. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

Nem, a sorozatban nem említik meg, csak azért mégis a történelem legismertebb terrortámadásáról van szó.😵

2022. aug. 23. 17:25
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 De abban igazad van, hogy annyira nem feltűnő... Hogy lehetek ilyen figyelmetlen hogy pont így alakult😖😖
2022. aug. 23. 17:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet félreérthető volt ahogy írtam: "NEM tilos megemlíteni a dátumot", erre akartam utalni. Azért ez nem olyan, mint hogy mindenki röhög a 69-es számon, mert haha, szex, és mélyen integrálódva van a humorba. Abban az 1 másodpercben amíg megjelenik, és az a környezet amiben látszódik, csak egy sima dátumként lehet (kell) felfogni, semmi nem utal arra, hogy bármilyen mögöttes jelentése lenne, az csak egy dátum. A mémkultúra pedig eléggé eltompította a 9/11 élét 20+ év alatt, fekete humorban például állandó poénforrás, hiába egy komoly tragédia.

Már előre olyan dolgokon aggódsz, amire az esély szinte nulla. Egyelőre még legyen aki megnézi a videót és hajlandó is rá reagálni rá. 9 feliratkozóval és 0 videóval nem úgy tűnik, hogy tíz-százezrekhez fog gyorsan eljutni és mindenki a torkodnak akar majd ugrani.

2022. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz... Nyilvánosra fogom állítani:)
2022. aug. 23. 17:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó lett, gratulálok, látszik, hogy sokat dolgoztál vele. És ne aggódj, semmi nem múlik ezen a számon... A csatornád sikeressége pláne nem. Ennyiért senki sem szed téged szét.
2022. aug. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm szépen:3
2022. aug. 23. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik a videó. Szerintem nem feltűnő, és az csak egy dátum. Egyáltalán nem tűnik utalásnak, vagy ilyesmi.

De ha ennyire zavar téged, vagy félsz, egy jó szerkesztőprogrammal nem tart sokáig kicserélni azt a kis jelenetet, ha megvan a kép, amit felhasználtál hozzá.

2022. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A történelem legnagyobb terrorista támadása az atombomba ledobása volt, mégsem tabu aug. 6-ot írni valamire.
2022. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem november 9re fognak gondolni legalabbis az angol/amerikai stb nezok mert ok (legjobb tudasom szerint) elobb irjak a napot aztan a honapot. egyebkent nagyon tetszik ez az intro
2023. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!