Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a kérdés a Miraculous...

Ez a kérdés a Miraculous rajongókhoz szólna! Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Szóval elkezdtem szerkesztéses-edites videókat készíteni Miraculous témában. Az első amit ki akartam rakni, egy fanmade 6. évad intro. Nem valami keveset dolgoztam vele, és 1-2 dolgot nem sikerült úgy megcsinálnom ahogyan azt terveztem, de összességében elégedett voltam vele. Sőt, nagyon elégedett. Aztán, amikor már töltöttem fel a videót akkor realizálódott bennem hogy mit csináltam...


Ugye az eredeti főcímben is van egy rész, amikor Marinette képzeletbeli "falát" mutatják képekkel a barátairól. Ez így eddig oké, én ebből csináltam egy teljesen új verziót, amin szerepelnek cetlik is a képek között. Olyan Easter-eggekkel mint például:

"Randi Adriennel az Eiffel toronynál" (persze angolul)


Na és van köztük egy olyan is, hogy

"Matek PPT, 09.11.".

Ez a dátum amit választottam teljesen random volt, csak most esett le hogy a lehető legrosszabb amit kitalálhattam volna... Tényleg nem vettem észre napokig. Ha ezt pár ember megnézi és észreveszi akkor engem szétszednek, és még csak nem is álmodhatok arról hogy a csatornám lesz olyan felkapott mint Chikara-é vagy mondjuk AstrixTube-é. De azt sem akarom hogy kárba vesszen mert nem egyszer próbálkoztam korábban ilyesmivel, de eddig ez a legjobb edit amit csináltam. Le is privátoltam gyorsan a videót, csak linkkel lehet megnézni, ide be is rakom:

[link]


Szerintetek ettől még kitegyem? A képet előre megszerkesztettem, és úgy raktam be a videószerkesztőbe, tehát ha ki akarnám javítani akkor teljesen újat kell szerkesztenem.



2022. aug. 23. 17:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó intro lett csak a vége kicsit fura ahogy összevágtad a ládát meg az akuma elkapást
febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!