Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az AHS-ről?

Mi a véleményetek az AHS-ről?

Figyelt kérdés
SPOILER NÉLKÜL ÍRJATOK! Még nem kezdtem el nézni, de érdekel, jó sorozat-e, mennyire horror, jók-e a színészek, zene, vágás stb. És így unblock mi a véleményetek róla?

2022. szept. 7. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg eddig első részt láttam mert még ahhoz volt csak felirat, de nekem nagyon tetszett az első rész. Kíváncsian várom majd a többit is. 🤗
2022. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy tipikus negatív jelenség a sorozatban, amit még 10 év után sem tudtak mellőzni. Hatalmas hype-ot generálnak a csepegtetett pár másodperces misztikus és félelmetes teaserekkel, amit itt megnézhetsz (spoilermentes, csak kedvcsináló, ezek futásakor még azt sem árulták el, hogy miről fog szólni az évad):

https://www.youtube.com/watch?v=Tnf8y5mjuuY

Ugyanilyen nagy elánnal elindul az évad, aztán a közepére eltűnik a horrornak a rejtély faktora, a végére pedig az alap konfliktusnak sincs nyoma, de megoldása sem. Az elején bedobnak valami durva dolgot, de a végére úgy alakul a történet és lezárás (mivel antológia), hogy egyszerűen elhagynak fő szálakat.

Ettől még nem lesz nézhetetlen, de zavaró, hogy sosem kerek a sztori, hanem elviszik egy irányba és csak azt a szálat zárják le, te pedig ott maradsz az induló kérdésekkel, hogy akkor azt miért is mutatták, mit akart vajon jelenteni és miért nem magyarázták meg.

2022. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbi évadot még nem láttam, de a többi tetszett. Nem mindegyik ugyanannyira (pl. nekem az első három évad a kedvencem), de eddig egyikre sem mondtam azt, hogy ez kimondottan nem tetszik. De szerintem ez pont jó benne, mert attól még, hogy az egyik évad sztorija, hangulata nem fog meg, egy másik még simán lehet, hogy tetszeni fog.

Nem tudom, hogy a horrornak mi a mértékegysége, de volt horrort nem szerető ismerősöm, aki élvezte. A legtöbb évadban vannak azért durvább dolgok, szóval nem véletlen a cím, de biztos vannak sokkal ijesztőbb filmek is.

2022. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én imádom! 3., 4. és 5. évad a kedvencem, de mindegyiknek van egy nagyon jó feelingje. Sajnos az utolsó két évaddal le vagyok maradva, bár mindkettőben belekezdtem már ☹️ Zenék eszméletlen jók, színészek szintúgy. A vágások átlagosnak, a snittekkel szoktak játszadozni néha. A második hozzászólóval pedig egyetértek. Sosem olyan ijesztő és misztikus, mint a trailer és hasonlók, de ennek ellenére szerintem megéri elkezdeni 😁
2022. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagy közönségkedvenc. Sokan imádják. Haverom is egy nap alatt darálta le az első évadot. Állítólag zseniális műfaji elegy.
2022. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!