Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennyire népszerű lett Netflix...

Ennyire népszerű lett Netflix és társai, hogy az Ncore a kutyànak sem kell?!

Figyelt kérdés

[link]


Kevesebb lett mostanában mondjuk a filmek és sorozatok az Ncoreon, ez az oka ennek!? Vagy sokan mondják hogy kényelmesebb mint letölteni, meg arra is mondják Ncoreról lopás?!



2022. szept. 26. 23:00
A kérdező szavazást indított:
Igen népszerűk.
Nem népszerűek.
Nem használom egyiket sem.
29 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
A kettő nem egymás ellensége, hanem komplementere. A legnagyobb hollywoodi klasszikusokat hiába is keresném Netflixen...ám csomó régi svéd film meg véletlenül sincs fenn Ncore-on.
2022. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom mi van a linkben, de ha magamból indulok ki, akkor az is benne lehet, hogy annyi a trash, hogy ingyen sem kell, nem még, hogy fizessek érte. Akit meg érdekel, az nyilván fizet is érte.
2022. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Az butaság, hogy az NCore-on egyre kevesebb a film. Amíg lesz streaming, és amíg megjelennek a filmek DVD-n, vagy BD lemezen, addig élni fog a Torrent világ. Az igaz, hogy már nincs annyi feltöltő, mint rég, és a régi releaserek eltűntek, de vannak helyettük újak, és minden újdonság, amik felkerülnek a Streaming oldalakra, azok pár órán belül felkerülnek az NCore-ra. Sőt, még könnyebb is a streaming oldalakról leszedni a tartalmat, mint BD-ről, vagy DVD-ről rippelni.

2022. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Mindkettőt használom. Amíg Netflixet sorozatok nezesere, addig az Ncore-t programok letöltésére, stb. :)


Azért mondanám én is azt, hogy komplementere.

2022. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%

A Netflix használók száma csökken nem az nCore használóké.


[link]

2022. szept. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Sosem használtam az ncoret.
2022. szept. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

#6


Köszönöm, hogy belinkelted az egészet. Már nekem is van egy teljes mappán vele "nCore-on hülyegyerek" néven...

2022. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdés önmagában nem állja meg a helyét. Szinte semmivel sem lett népszerűbb vagy épp nészerűtlenebb egyik vagy másik.


Én is fent vagyok több szolgáltató streaming platformján, de ennek ellenére sem tudok megnézni mindent, ami érdekel és nem is engedhetem meg magamnak (meg gondolom sokan mások sem), hogy minden streamingre előfizessenek. De még akkor sem lenne elérhető minden. Így kiegészítőnek marad az ncore. A torrent oldalak sosem lesznek népszerűtlenek, mert bárki hozzáférhet ingyen a kedvenc filmjeihez/sorozataihoz 1-2 kivétellel.

Addig amíg nem oldják meg, hogy bármit meg lehessen nézni egy adott streaming szolgáltatónál, addig torrentek létezni fognak. Mi sem bizonyítja jobban, hogy elméletileg illegális és ez konkrétan lopás, mégis működnek, nem tesznek ellene semmit.

2022. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
6# Az oldalon ezer féle ilyen ember van, ha valaki ki ír kérdést, akkor jön a trollkodás és nem csak itt, hanem más kategóriában is megy a balhé, a lábfétisestől kezdve egészen idáig, ha nem jó, lapozni kell tovább, és kész, amúgy sajnálom az oldalt, mert sokat romlott az elmúlt években.
2022. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!