Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The walking dead mostani...

A The walking dead mostani szinkronja miért ilyen gagyi? Miért nem lehetett leszinkronizálni az eddig megszokott szinkronszínészekkel?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Kinek változott a hangja?
2022. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem nézem magyar szinkronnal, de nem úgy van, hogy a csatorna ahol adták megszűnt? Aztán átkerült máshova, de az is befuccsolt és pl az utolsó évad már nem is lesz szinkronizálva?

Vagy valami ilyesmit olvastam anno.

2022. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szinkronizálva van az utolsó évad is.
2022. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1. Szinte mindnek.
2022. okt. 27. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre. De lehet csak azért, mert ennyire nem érdekel már. De most pár ember eszembe jutott és nekik mind az eredeti maradt, úgyhogy nem tudom kikre gondolsz.
2022. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó részt magyarul néztem meg. Hát Yumiko hangja borzalmas lett. A többieké nagyjából oké,de az övé nagyon rossz.
2022. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó részben konkrétan megváltozott többeknek is úgy, hogy még az utolsó előttiben is más volt... Ez nem tudom miért kellett, mi volt az oka. Lehet, hogy kapkodtak, hogy a sorozat lezáró epizódját ki tudják adni minél hamarabb szinkronosan.
2022. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Valami veszett szar lett a nyolcadik évad után. Konkrétan évadonként cseréltek színészeket de összességében a minősége valami iszonyat szar lett.
2023. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!