Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szereted a Harry Pottert?

Miért szereted a Harry Pottert?

Figyelt kérdés

A könyvekre és a filmekre egyaránt gondolok. Nekem a Harry Potter menekülés a valóságból, ebbe az elképesztő világba.

Amikor nézem a filmeket teljesen kikapcsol a valóságból és magával ragad.

Ki a kedvenc szereplőtök?

A kedvenc páros?

A kedvenc jelenet?

Nekem:Ron, Hermione, Ginny, Harry, Draco, Neville, Piton.

Romione.Hermione+Ron és a Lily+Perselus Piton.

Ron és Hermione csókja. Lily és Perselus gyermekkori emlék.



2022. nov. 7. 20:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én azért szerettem/szeretem a könyv sorozatot mert magával visz egy olyan világba amely tényleg varázslatos. A kedvenc szereplõm Draco Malfoy a kedvenc párosom Fred weasley+George Weasley a kedvenc jelenetem pedig mikor az ötös könyvben Harry belenéz piton merengõjébe.
2022. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én kicsit később találkoztam a történettel mint ahogy az "normális" lenne egyesek szerint és szintén furcsálják páran hogy most is imádom. (23 vagyok.) Többek közt azt szeretem benne, hogy egy olyan világba kalaúzol, ahova szívesen képzelem magam. A karakterek érdekesek és magával ragadóak, csakúgy mint a történet. Tetszenek benne az átvitt értelmű leírások is és azok a mondatok, amik a nehezebb időkön átsegítettek engem egyfajta mantraként. Voltam depressziós korábban, ebben is sokat segítettek a könyvek. Mondjuk a filmeket is kedvelem, de a könyveket jobban.
2022. nov. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A 12-es vagyok. Kiegészítem a válaszom:


Kedvenc szereplőim top 3: Perselus Piton, Remus Lupin, Luna Lovegood (de nagyon nehéz választani mert rengeteg remek karakter van).


Kedvenc jelenet könyvben és filmben is Piton emlékei. Viszont az egyik amin hangosan el is nevettem magam az, amikor Weasley-ék a Dursley család kandallójában landolnak, vagy amikor Dumbledore megy el Harryért hozzájuk.


Kedvenc párosként legszimpatikusabb nekem a Weasley házaspár.

2022. nov. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!