Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy Sorozatgyilkosos...

Keresek egy Sorozatgyilkosos filmet amiben injekcióval elkábitja az aldozatait es úgy kínozza meg őket mi lehet a címe?

Figyelt kérdés
Nem tudom mikori lehet a film. Eleg régláttam már. Azt tudom amit írtam hogy áldozatait ezzel az inejcióval kábította el majd darabolta fel ami elvileg lassította a verzést és nem tudott mozogni se az illető tőle de mindent érzett amit vele csinált. Talán a végén őt is így ölik meg de ebben nem vagyok biztos.

2022. nov. 14. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Ez így nagyon kevés infó. Minden pontja szinte egészében ráillik egy japán filmre, de lehet ez más is akár. Mindenesetre nagyon izgalmas szadista film a japán, itt az adatlapja, ha mégse erre gondolsz, ezt is figyelmedbe ajánlom, persze elég durva ez is, így készülj:

Grotesque, 73 perces, 2009-bebn készült,

[link]

2022. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amerikában játszódik. A rendőrség meg folyamat nyomozutána és egy raktárépület valamiért dereng még erröl a filmről talan ott követte el a gyilkosságokat. Az fix hogy ennyire nem brutális mint ez a film.:D És magyar szinkronos volt.
2022. nov. 15. 01:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen rész a Törvénytisztelő polgárban, viszont csak egy embert ölnek meg így benne és kb. mindenkit máshogy öl meg benne a csávó.
2022. nov. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 És igen, egy raktárépületben történik a darabolós gyilkosság, szóval lehet, hogy a Törvénytisztelő polgárt keresed. :)
2022. nov. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Királyvagy ez az !! <3
2022. nov. 15. 01:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Kb 10 éve látam a filmet azért nem emlékeztem ennyire a dolgokra :)
2022. nov. 15. 01:37
 7/8 anonim ***** válasza:
<3
2022. nov. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég gyakran előfordul ilyen jelenet a Dexterben is, de ott a sorozatgyilkos a jófiú, aki csak bűnözőket, más sorozatgyilkosokat öl meg és a rendőrök meg csak zavaró tényező, akiket le kell ráznia - miközben velük dolgozik a főszereplő sorozatgyilkos is...
2022. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!