Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akkor most végülis mit jelent...

Akkor most végülis mit jelent ez a befejezés?

Figyelt kérdés
(Az Alice In Borderland sorozat utolsó részéről szól a kérdésem, úgyhogy ha még nem láttad, vagy még nem végeztél vele ne olvasd el mert spolieres lesz!)Nagyon érdekfeszítő volt minden perce, viszont az utolsó része teljesen összezavart. Már az utolsó játéknál is zavarodott voltam egy picit, de utána leestek a dolgok. Amikor Mira megpróbálta összezavarni őket azzal hogy valójában ő csak a kezelőorvosuk annak érdekében hogy feladja a játékot Alice. Utána pedig kiderült hogy valójában egy meteor tehet arról hogy Alice mindezt átélte, mert meghalt, de csak egy percre. De akkor mindez egyáltalán megtörtént, vagy csak mindez a halál okozta képzelgése volt? De akkor hogy léteznek azok az emberek, akiket valóban elképzelt? Valami tudna egy magyarázatot adni a sorozatra?

#sorozat #műsor #Japán #Alice #Aliceinborderland
2022. dec. 27. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Üdv! Én láttam a végéig. Szóval innentől lehetséges Spoiler!!!!

.

.

.

.

.

.

.

.

Tehát, szerintem a meteor miatt az sok ember átkerült a túlvilágra, élet és halál között lebegve. 🤔 És választhattak a végén, hogy élnek e tovább vagy meghalnak, vagyis, hogy polgárok maradnak e. Az egész játék afféle túlvilág volt, ahol küzdeniük kellett az életbenmaradásért, akárcsak a való életben, hiszen a meteor miatt megsérültek súlyosan 🤔 De ez csak az én véleményem, szívesen meghallgatok mást is, hogyan értelmezte a sorozat végét.


Amúgy kár, hogy nem kapott annyi figyelmet, mint a Squid game. Nekem ez sokkal jobban tetszett 👍

2022. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Akiket eltalált a meteor, azoknak a tudatuk mind átkerültek egy túlvilág szerű helyre(nem tudni hogy ez a hely hogyan létezik), ahol küzdeni kell az életben maradásért. Aki kiesik a játékból, az meghal a valóságban is. Aki viszont végcsinálja, az választhat hogy ottmarad mint élő tudat vagy felébred a valóságban.


Én így értelmeztem.


"Amúgy kár, hogy nem kapott annyi figyelmet, mint a Squid game. Nekem ez sokkal jobban tetszett 👍"

Szerintem is nagyon jó. Sőt, az egyik legjobb sorozat!

2022. dec. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat így már sokkal egyértelműbb minden.


Bizony hogy jobb mint a Squid Game! Igaz az sem volt rossz sorozat, de nekem ez nagyon fav lett

2022. dec. 29. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ez a befejezés nem tetszett, de egynek elment, remélem lezárul itt az egész, nem kell a Jokerrel folytatni, már nagyon nem tudnak mit kitalálni. Ugyanaz volt az érzésem, mint az első évadnál, hogy a 3. rész után tök fölösleges nézni. Túl sok a töltelék semmittevés és semmibebeszélés, emellett az érzelgős-romantikus szálaktól meg egyenesen hányni tudnék. A hearts játék nagyon tetszett, kb az egyetlen értékelhető fél óra volt a második évadból. Ugyanúgy az elsőből is csak a 7hearts tetszett. De ezek elvileg a manga alapján lettek elkészítve, úgyhogy nem is okolhatok emiatt senkit. De szerintem sokkal többet lehetett volna kihozni ebből, ha több játékot mutatnak, és kevesebb érzelgést. Amúgy szerintem itt jobb lenne ha vége volna, DE lesz 3. évad, mert nagy lett a hype, bár fogalmam sincs ezek után mit tudnak kitalálni, de valószínűleg nagyon gagyi lesz.
2022. dec. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bőven megér még egy 3. évadot, a befejezés kb semmilyen, és a Jokerben sok lehetőség van, csak jól kell megvalósítani én nagyon várnám a 3. évadot. :D
2023. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!