Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Benjamin Button különös...

A Benjamin Button különös élete csak szerintem túlértékelt?

Figyelt kérdés

Az alapszituációt leszámítva teljesen megegyezik a Forrest Gumppal, csak sokkal gyengébb annál, nem lehet véletlen, hogy ugyanaz írta mindkét forgatókönyvet, egy bizonyos Eric Roth. Emellett Benjamin, de amúgy a többi karakter is teljesen semmilyen, nincs személyiségük, az Elizabethes szerelmi szálnak nem tudom, milyen szerepe volt, ugyanezt az apa feltünéséről szintén el tudom mondani. Benjamin "gyerekkorán" is gyorsan átsuhantak, abból is többet lehetett volna kihozni. Alapjáraton az alapszituációból sok poént ki lehetett volna mondjuk hozni, de ők teljesen komolyan vették a témát. Az a tanulság, amire meg a végén kifutnak, hogy "mindenki különböző", gondolom ez akart lenni, pedig egy sablonos, lerágott csont.


Nem fogom soha megérteni, mit esznek annyira rajta az emberek.



2023. jan. 6. 21:29
A kérdező szavazást indított:
Imádom ezt a filmet
Szeretem ezt a filmet
Egyszer elment
Egyetértek veled
24 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem szokták agyondicsérni, szóval szerintem nincs túlértékelve.

Én nagyon szeretem, jobban mint a Forrest Gumpot, amit gyerekként szintén nagyon szerettem, de ma már nem tudok tapsikolni annak, hogy az aids-es Jenny a végén szánalomból lefekszik a főhőssel.

2023. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Soha nem lett kimondva, hogy Jenny AIDS-es volt. Nem is ismerték akkoriban annyira a betegséget. Mármint nem '94-ben, hanem még '82-ben, amikor a történet szerint Jenny meghalt. A könyv pedig '86-os.
2023. jan. 17. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs agyondícsérve. Nekem jobban bejön a Forrest Gumpnál.


A történetéhez még csak hasonlót sem láttam. Szóval nálam örök kedvenc a Benjamin Button különös élete. Nem kell mindenkinek szeretnie.

2023. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!