Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi a magyarázat a...

Szerintetek mi a magyarázat a 65-ben a mutáns dínókra? Illetve szerintetek "konteós" film lesz?

Figyelt kérdés

Konteós alatt azt értem, hogy olyasmi sztori, mint amikkel Roland Emmerich szokott előállni (a piramisokat földönkívüliek építettek - Csillagkapu, a Hold mesterséges égitest - Moonfall, a piramisokat atlantisziak építették - i.e. 10 000).


Az előzetes azt írja, hogy "65 millió éve az emberiség felfedezte a Földet". Ami elég konteósan hangzik, mert olyasmit sugall, hogy az emberek az űrből érkeztek a Földre, ami a Csillagkapu sorozat egyik plotja lényegében.

Szerintetek akkor ez a Föld és az emberek mindvégig űrlények voltak?

Vagy az időben utaztak (csak azért, mert az előzetes nem ezt állítja)?



2023. febr. 2. 18:17
1 2
 11/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:

“Egyébként szerintem még mindig nem világos az, hogy hogyan fedezhetik fel a Földet, amikor az emberek eleve a Földön élnek.”


De 65 millió éve egyáltalán nem volt ember. Szóval úgy van értelme ,hogy a 65 millió évvel ezelőtti Földet fedezik fel. Gondolom valami ilyesmit kellene érteni. De ahogy írtam/ írtuk ilyesmi filmektől nem kell bármiféle tudományos pontosságot elvárni. Azt a dokufilmektől kell.


Egyébként a hibás ábrázolást nem úgy értettem ,hogy véletlenül elnézték hanem úgy ,hogy direkt ilyenre csinálták. Ahogy írod van némi indominus/ indoraptor beütése, ezzel például lehet pont a Jurassic World széria hírnevét akarják így kihasználni (egy ott ikonikus lényhez hasonlót csinálnak).

2023. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!