Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok Bellatrix...

Mit gondoltok Bellatrix Lestrange-ről?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, a Harry Potterben egy szereplő:

[link]



2023. márc. 4. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Én imádtam, vagány egy boszi.
2023. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Mindig is jó nőnek tartottam.
2023. márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
78%
Nagyon jó a karaktere én nagyon szeretem.
2023. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Túl van tolva az idiotizmusa. Batmanben a Jokernek ez jól áll, itt jobb lett volna, ha kicsit komolyabb.
2023. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Imádtam a karakterét, szerintem nagyon jó, hogy rendesen ki van dolgozva, és nem csak egy "gonosz boszi".
2023. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
jó fűszer a filmben, picit (egy-két jelenetben) néha tényleg túl van tolva az őrülete (illetve csak talán nem sikerül jól eljátszani ezt mindig), de az összkép jó sztem. De amikor pl. Hermione bújik bele a bankba menet, azt zseniálisan eljátsza Carter, pedig ez egy elég nehéz feladat sztem.
2023. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Egy gyilkos, beszámíthatatlan boszorkány, mit kéne gondolnom róla? Majd biztos rajongok egy ilyenért, csak mert "negatív szereplő", és ugye menő, ha odavagyunk a negatív szereplőkért.

A filmben Helena nyilván úgy játszotta el, ahogy kérték tőle. Nagyon nem volt mit túltolni, hisz csak 6 percet szerepelt kb. Egy Oscar-díjas színész nem fog szándékosan túltolni valamit, hanem úgy alakítja, ahogy elvárják tőle.

Jó nőnek sem jó nő már, öreg, jó nőt csináltak belőle sminkkel és speciális effektekkel. Emilia Clarke sem bombázó attól, hogy Daenerys Targaryent csináltak belőle, ha elhalad melletted az utcán, egy átlagos nő lesz, akit lehet fel sem ismersz, elvegyül a tömegben a másik 500 ugyanolyan között.

2023. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem menő, szìvesen elvinném egy körre a seprűmön 😄😄
2023. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
Nektek mi tetszik benne amúgy? Hogy gyilkos, vagy hogy elmebeteg?
2023. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő
2023. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!