Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó a mandalorian című sorozat?

Jó a mandalorian című sorozat?

Figyelt kérdés

Rég jelent meg tudom.

De jó?

Hol tudom megnézni? (lehetőleg ingyen nem muszáj)



2023. ápr. 3. 16:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Disney+, Enkór.

Clone Wars szerintem hasznos lehet:

[link]

Nem muszáj a 10 évadnyi sorozatot átfutni, ha csak a Mandalorian a cél.

De nyilván azok is szórakoztatók.

2023. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Emily ***** válasza:
100%

Igen, Disney +-on például fenn van a Clone Wars és a Rebels, ott megvan MINDEN Star Wars tartalom.

Valószínűleg boldogulsz a sorozattal ezek megnézése nélkül is, de fontos háttért ad és szerintem nagy kár volna kihagyni, külösen a CW-t, az nekem hatalmas élmény volt. Az eleje még kicsit könnyedebb hangulatú de a 3. Évadtól már kifejezetten összetettek, komolyak, sőt, határozottan sötétek és nagyívűek a sztorik.

2023. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
2023. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
10. Kinek mi
2023. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Fent van Sorozatbaráton is az összes epizód. Én nagyon ajánlom, hogy megnézd, főleg ha ismered a Star Warst. Én úgy gondolom, hogy érdemes megnézni előtte a Clone Warst meg a Rebelst, mert főleg utóbbinak a folytatását részben ebben a sorozatban mutatják be, és ezáltal jobban fogod tudni egyes karakterekről, akik nem a mandoban bukkannak fel először, hogy kicsodák (bár nekem úgy tűnik, az alkotók valamennyire igyekeznek az olyan rajongóknak ábrázolni a helyzetet, akik nem ismerik az előzményeket). Nem rövid sorozatok, de az epizódok nem olyan hosszúak, főleg a Clone Warsnál (ez egyébként sokat hozzáad az előzmény-trilógiához is, szóval ha pl. kedvelted Obi-Want és Anakint, akkor ezáltal még jobban fogod). A 3. évad pedig szerintem az eddigi legjobb, egyetlen epizód se érződik ,,fillernek'', mint a korábbiaknál, és eléggé látványosak is szerintem. A Boba Fett sorozatot érdemes megnézni a 2. évad után, mert belerakták ott a történet vége fele a főhőst, ami történetszálat szerintem nem ott kellett volna elmesélni.
2023. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Elkezdtem nézni nagyon jó az eredeti Trilógia kell hozzá hogy értsd de a rajzfilm sorozatok nem nagyon
2023. ápr. 8. 20:07
 17/32 NTBS ***** válasza:
Ismerős dicsérte.
2023. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Na jó a clone wars talán kell egy kicsit
2023. ápr. 9. 12:20
 19/32 Emily ***** válasza:
100%
2. és 3. évadban lesz majd olyan szereplő, akinek érdemes ismerni a sorozatokban (Clone Wars, Rebels) bemutatott előtörténetét.
2023. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
A mai rész letaglózó volt, pozitív értelemben.
2023. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!