Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Angol (eredeti) nyelven és...

Angol (eredeti) nyelven és hozzá angol felirattal hol találok filmeket?

Figyelt kérdés

Pl. Black Phone, stb.


Agyon kerestem már mindenhol, de nincsen ilyen. Van fent angolul, de ahhoz nincsenek feliratok.


Találtam oldalakat, ahol meg csak feliratok vannak, de nekem be se tölti ezeket az oldalakat, kiírja, hogy menjek a tűzfal beállításokra.


Sajnos nem igen értek ezekhez a dolgokhoz, így ez a film és külön felirat keresés nem tudom, hogy működik, mármint hogy az majd hogy kerül a filmre mikor nézem?


Köszönöm a választ!


N/45



2023. ápr. 23. 08:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%
Youtube.
2023. ápr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Igaz..de néha ki ír érdekes dolgokat. 😅😂


basement -> basic man


get out -> one hour


szóval...jah 😂

2023. ápr. 23. 08:55
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

A youtube-on automatikus fordító van, a "hallott" hanganyaghoz keres hasonló szavakat.

HA komolyan akarsz angolozni, akkot Netflix vagy hasonló oldalakat érdemes keresni, ott tényleg eredeti szöveg és a feliratok is normálisak.

2023. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

Hát igen, az automatikus feliratozás nem mindig pontos, főleg, ha film, amiben háttérzajok is vannak, de azért nagyjából stimmel, és hasznos lehet.

Ha pontosabb feliratozást akarsz nyelvtanulás célból, inkább valami beszélgetős műrosokat hallgass, podcast-féléket, azokra tegyél feliratot, úgy már teljesen jó.

De az ilyesmi amúgy is inkább csak kiegészítésnek jó, szintentartásnak, gyakorlásnak, filmnézésre alapozni a nyelvtanulást nem olyan jó ötlet.

2023. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
NEtflix, vagy az összes szolgáltatónál elérhetőek.
2023. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Onvideoy bilibili
2023. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

#7

"Miért nem magyarul"

Vannak, akik nyelvet akarnak tanulni, illetve olyanok is, akik eredeti nyelven jobban élveznek egy-egy filmet. Tudom, elképesztő...

"minek van itt valaki 45 évesen"

Alsó korhatára van az oldalnak (16 év, ha esetleg neked nem tűnt volna fel), de felső nincs. Mégis miért ne lehetne kérdése egy 45 évesnek? Vagy egy 98 évesnek? Pont nem érdekel, hogy ki hány éves, amíg nem egy kiskorú személy írogat ki hülyeségeket. Mondjuk sajnos arra is bőven van példa.

A kérdésre válaszolva: a streaming szolgáltatóknál érdemes keresgélni, ha az egyszerűség a fő szempont (Netflix, HBO, YouTube Movies...).

2023. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mondom hogy az onvideon meg a bilibilin lehet nézni. Elég sok fent van más külföldi nyelven is
2023. máj. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
"külföldi nyelven" = idegen nyelven
2023. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Van egy olyan csatorna, ahol az angol nyelvű szinkron és az angol nyelvű felirat mellett angol nyelvű szövegkönyvet is adnak, meg még két skót whiskyt.
2023. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!