Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sárkányok háza vagy Mandalórián?

Sárkányok háza vagy Mandalórián?

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
A teljesen ugyanilyen kérdésedet miért törölték? Szó szerint kiírtad újra.
2023. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Két különböző kategória. Nem lehet összehasonlítani őket. Nekem mind a kettő tetszett.
2023. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem ezt a durva személyeskedést. Pár napja láttam a kérdést, és hogy mára törölték. Megkérdeztem hogy miért, mert ha kiírod szó szerint ugyanazt, akkor vajon nem fogsz-e ugyanígy járni (eldöntendő a kérdés vagy nem derül ki mit akarsz megtudni, mindkét okból törölhetik). Nem tudom ki kötekedett veled vagy beszólt, vagy mit csinált, de ne támadj reflexből. Főleg úgy, hogy nem is tudhatod épp ki ír. Nem én voltam a múltkor.


Ha pedig egynél többen írnak "kötekedő" választ és többen is ugyanazt meglátják, ott valami igaz.

2023. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor elmondom: Kiírtam a kérdést és valaki olyan tróger volt, hogy törölve lett végül minden.

Azt hittem te vagy az.

Mellesleg, ha nem írod ki a neved, akkor soha nem fogom tudni, hogy ki vagy.

2023. jún. 13. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát, ha tegnap se fejtetted ki, hogy mit is szeretnél kérdezni, akkor ne csodálkozz, mert ebből így nem igazán derül ki, hogy mi a kérdés.
2023. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő jó.
2023. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő tetszik nekem is.
2023. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2. Köszi

6. Köszi

7. Köszi


Nektek nagyon szépen köszönöm, hogy írtatok. Rendesek vagytok. :)



(A többieket meg szex közben érje a híg fosás.)

2023. jún. 17. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj a mandragóra sok szép emléketek idéz. Mikó még lézer pisztolyoztunk a haverokkal kint a csűrbe piálás után. a csajok meg mind valami zöld goblin módjára mekegtek a fülünkbe leejtvén állandóan a játékaikat. Jó is volt az jó barátok!
2023. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!