Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb sorozat és miért?

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Agymenők
Jóbarátok
41 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sokáig jóbarátok párti voltam, de mostmár inkább az agymenőket teszem be ha olyanom van.

Igazából van egy hatalmas különbség a két sorozat között ha megfigyeled: ha történik valami dráma, valami gebasz akkor a jóbarátokba inkább hazudoznak, titkolóznak, az agymenőkbe sokkal nyiltabbak és a konfliktusokat is sokkal emberibben kezelik.

A másik ami miatt jobban szeretem, hogy Sheldonnak ki van mondva, hogy nem normális, kezeltesse magát - még akkor is ha tudják, hogy nem fogja -, hogy változtasson magát.

Ezzel szemben a jóbarátok Ross-a egy igazi mentális roncs, és bár néha jár terápiára, nem igazán mondják ki neki szemtől szembe, hogy fogja vissza magát vagy nem normális amit csinál már. Néha persze megmondják, de nem elégszer. És szerintem Ross bármennyire is vicces karakter, iszonyatosan creepy is egyben és élőben tuti messzire elfutnék előtte, míg Aspergeressel tudok mit kezdeni - még akkor is ha a készítők nem ismerik be, hogy Sheldon az.


Plusz, bár az okosok azt mondják, hogy vannak hibák az agymenőkbe, mégiscsak egy tudományosabb megközelítést alkalmaz sok helyen. Ezzel szemben nekem nem tetszik mikor nagyon elrugaszkodnak a földtől a jóbarátokba, pl. Phoebe terhessége.


Mindezen túl, a jóbarátokat pl. azért szeretem mert beszél a teherbeesés nehézségéről vagy alternatív módokról (örökbefogadás, megtermékenyítés).

Az agymenők pedig talán inkább a párkeresési nehézségekről beszél - ami nyilván a Jóbarátokba is megjelenik, de ott mindenki gyönyörű és könnyen randizik. A valóságban egy átlagos vagy csúnya nő vagy épp kocka férfi nehezebb esélyekkel indul.

2023. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

#1 nekem úgy tűnt hogy az Agymenőkben ha valamelyik férfi főszereplő szóba elegyedett egy nővel párkeresés céljából azzal össze is jött.


Főleg Cootrapali.


Sheldonnak az sem kellett hogy társkeresés legyen a cél.


Szóval nem igazán beszélhetünk társkeresési problémakról.


Illetve nem tudom melyik évadnál történt, de egyszercsak besokalltam és nem bírtam többé agymenőket nézni, kiver a víg ha meghallom az introt, vagy azt bugyuta telefonos csengőhangot.

2023. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 NTBS ***** válasza:
69%
Agymenők. Jobban lekötött.
2023. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Illetve ha már vígjátéksorozat akkor How I Met Your Mother, az utolsó évadával együtt.
2023. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Az agymenők elég gagyi.
2023. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Agymenők. Abban legalább néha van valami tudomány is
2023. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha alkoholista vagy, akkor Agymenők. Ha nem, akkor Jóbarátok, mert ott kicsúfolják az alkoholistákat.
2023. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
A Jóbarátokról nem tudok nyilatkozni, mivel sosem láttam (még), viszont az Agymenőket igen, ami nem volt rossz, de nem lett a kedvencem. Valahogy nem nekem való sorozat, sokkal inkább kedvelem pl a Modern családot.
2023. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

AGYMENŐK!


Én mind a kettőt végig néztem és szeretem, de mégis egy pillanatig se gondolkodtam a válaszon.

Az agymenőkből rengeteget tanultam, és még nagyon vicces is. Nyilván a Jóbarátok is vicces, de messze mem annyira, mint az Agymenők.

2023. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ez egyáltalán nem igaz, ha azt sorolnám, hogy milyen esetek voltak, amikor vissza lettek utasítva itt lennék órákig.

2023. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!