Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter: Az utolsó...

Harry Potter: Az utolsó könyv/film Ron és Hermione csókja, a könyvben vagy a filmben tetszett jobban?

Figyelt kérdés

A könyvben a szükség szobájában Harry jelenlétében..

A filmben a titkok kamrájában Harry nélkül.

Nekem az utóbbi, szerintem ezt jól oldották meg, mert kicsit Harry nélkül lehettek.

A könyvben Harry idegesítő volt szerintem ahogy rájuk szól:háború van ha nem tudnátok. Főleg annak aki az első könyv óta erre a csókra várt.



2023. júl. 11. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Könyv
Film
11 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

En tudom,h Harry a főszereplő de engem annyira irritalt az egesz karakter,hogy fel tudtam volna robbanni neha..

Total azt hitte o szarta a spanyol viaszt,foleg miutan megtudta o a kivalasztott .

Martirkodott is rendesen azert+amikor Bill es Fleur eskuvoje elott azt mondta,ot nem erdekli semmifele eskuvo,no az nekem teljes flegmasag volt.

Tehat igen,a Harry nelkuli csok tetszett jobban.

2023. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem nem irritált Harry, csak a könyvben bizonyos fejezetekben. Köszönöm a szavazást
2023. júl. 13. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!