Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik szinkronszínész hangja...

Melyik szinkronszínész hangja hasonlíthatna legjobban a néhai Selmeczi Rolandéra?

Figyelt kérdés

Vannak szinkronszínészek, akiknek hangja annyira hasonlít egymáséra, hogy szinte összetéveszthetőek. Számomra ilyen Áron László és Uri István, illetve Galambos Péter és Borbély László. De kisebb mértékig talán Vass Gábor és Jakab Csaba is.


Persze, vannak nagyon egyediek, akiket lehetetlen akár csak összehasonlítani is mással, mint az elhunyt Józsa Imre, vagy Kerekes József, sokáig Selmeczi Roland is ilyen volt nekem, de tegnap éjjel bevillant nekem valaki, akinek hasonló hangja van - viszont már lefeküdtem akkor aludni, és holnapra hagytam utánanézni. Azonban nem emlékszem, kire gondoltam.


2023. aug. 11. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
AI-al lassan megcsinálják hogy ugyanolyan legyen
2023. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Crespo Rodrigo vette át a szerepeit.
2023. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Varga Gábor szerintem rá gondolsz. Olyan sorozatokban adta a főszereplőnek a hangját, mint a Banshee, az új Magnum vagy a Mandalóri. Szerintem kiváló szinkron.
2023. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1

Ettől nagyon távol vagyunk jelenleg még egyelőre.


#2

Neki nagyon karakteres hangja van, de ez szerintem meglehetősen különbözik Selmecziétől.


#3

Nem, sajnos nem őrá gondoltam. Bosszant, hogy akkor nem írtam fel, amikor az eszemben volt.

2023. aug. 11. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Most már engem is érdekel :D Aragornként imádtam
2023. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!